Poslední soutěž s Čínským cirkusem, vyhraj vstupenky na show v Ústí nad Labem

soutěžKulturní servis Puls vyhlašuje páté kolo soutěže, ve níž jsi mohl vyhrát lístky na excelentní představení Čínského národního cirkusu, který koncem března zavítá do České republiky. V rámci svého turné bude mít jednu zastávku také v Ústí nad Labem - a to 24. března 2013. Odpověz na jednoduchou otázku a výhra může být tvoje.


Nejlepší světová akrobatická show Čínský národní cirkus opět vyjíždí na velké turné po Evropě a podruhé zavítá i do České republiky, kde v roce 2012 se svým programem „Hedvábná stezka“ sklidil obrovský úspěch u diváků i médií a dvakrát zcela zaplnil velký sál pražského Kongresového centra. Nyní akrobaté vystoupí se zcela novým programem „FENG SHUI Životní harmonie“ na 6 představeních po celé České republice.

Letošní turné FENG SHUI Životní harmonie neohromuje jen precizními a nenapodobitelnými akrobatickými výkony, ze kterých se tají dech všem věkovým kategoriím, ale také dokonalým hudebním doprovodem. O ten se postaral populární německý zpěvák a skladatel Konstantin Wecker. Hudba kombinuje prvky moderní popové a rockové hudby s tradičními čínskými motivy. Skvěle doplňuje dynamiku celé show a dopomáhá tak vytvořit unikátní kulisu pro akrobatická čísla.

 

čínský cirkus


Soutěžní otázka zní:


Jak se jmenovala show, se kterou Čínský národní cirkus ohromil české diváky v roce 2012?


A) Maoce Ting
B) Jing a Jang
C) Hedvábná stezka
D) Životní harmonie
E) Věčné moudro

Nápovědu naleznete na stránkách pořadatele www.cinsky-narodni-cirkus.cz.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „Čínský cirkus Ústí“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Maoce Ting“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 14. března 2013 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání