VYHRAJTE POUKAZ NA GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK!

Soutěž Kulturní servis Puls - restaurace Hacienda Mexicana
Ve spolupráci s restaurací Hacienda Mexicana v Praze vám přinášíme další novou soutěž. Tentokráte budeme hrát o poukazy na speciální akci „Sněz, kolik dokážeš“! Důkladně připravená grilovaná žebírka. Jemné libové maso. Máte chuť?


Soutěž Kulturní servis Puls - restaurace Hacienda MexicanaŠéfkuchařova specialita, grilovaná žebra, nyní můžete v restauraci ochutnat v rámci akce „Sněz, kolik dokážeš“. Za jednorázovou částku 249 Kč můžete pobýt a spořádat tolik grilovaných žebírek, kolik jen dokážete. 1 kilo, 2 kila, 3 kila, … dokud se nebudete cítit zcela zaplněni. A věřte, že lahodná chuť libového masa, připravovaného po dobu 6 hodin, aby bylo jídlo opravdu měkké a chutné, za to opravdu stojí.

 

Soutěžte s Kulturním servisem Puls o 3 poukazy pro 2 osoby na tuto speciální akci. Potěšte svou drahou polovičku, nebo si udělejte prima večer s kamarádem. Dárkový poukaz se vztahuje na grilovaná žebírka, můžete jich opravdu sníst, kolik si budete přát. Doplácíte si pouze nápoje, nebo další chody (předkrmy, zákusky, apod.).Hrajeme do pondělí 23. srpna, neváhejte a získejte poukazy na jedinečný gurmánský zážitek právě vy!

Pokud si chcete přečíst, jak proběhla naše osobní návštěva restaurace Haciendy Mexicany, podívejte se ZDE.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání