Chcete na koncert rappera Tech N9ne? Soutěžte o lístky!

SoutěžKoncem listopadu zavítá do Prahy ikona nezávislé hip hopové scény, Američan, kterého všichni znají především pod uměleckým jménem Tech N9ne. V České republice bude vystupovat poprvé, a kdo ví, jestli sem ještě někdy zavítá znovu. Pokud chcete vidět jeho proslulou show, na které běžně předvádí, kolik má energie na rozdávání, neváhejte a buď se vydejte pro lístky, nebo je zkuste vyhrát v naší soutěži.


Tech N9neAaron Dontez Yates je všem dobře známý především jako rapper Tech N9ne. Fanoušci obdivují jeho šílenství, nespoutanost a energii s jakou jim servíruje jednu hudební lahůdku za druhou. Jen v předchozím roce stačil vydat dvě alba „All 6´s And 7´s“ a „Welcome To Strangeland“, která sklidila velmi kladné ohlasy. Právě tyhle dva nejnovější kousky přijede představit do České republiky osobně. Koncert se uskuteční 20. listopadu v prostorách pražského Lucerna Music Baru.

Soutěžní otázka zní:

Jaké je skutečné jméno rappera, který vystupuje na scéně jako Tech N9ne?

 

  • A) Boodwin Garlic
  • B) Aaron Dontez Yates
  • C) Diego Yates
  • D) Mike Orwen
  • E) Aaron Diego Yates


Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „Tech N9ne“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Boodwin Garlic“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.


Soutěž končí v úterý 13. listopadu 2012 v 17 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání