Soutěž o vstupenky na koncert Pitbulla

PitbullKdyž na párty zazní jeho pecky, všichni se vydají na parket. Jinak tomu nebude ani v Tipsport Aréně, ve které kubánský rapper vystoupí v neděli 17. června. Pokud patříš mezi jeho příznivce, nenech si ujít jedinečnou příležitost a vydej se na jeho pražský koncert. V naší soutěži máš možnost vyhrát vstupenku pro sebe i svůj doprovod.


PitbullLíbí se ti pecky jako „International Love“, „Rain Over Me“, „Dance Again“, „Hotel Room Service“ nebo „Give Me Everything“? Armando Christian Pérez, veřejně známý především jako Pitbull, zavítá do České republiky v rámci svého aktuálního turné Planet Pit World Tour. Na koncertě uslyšíte staré i nové písně. Během večera zazní samozřejmě i nový song „Back In Time“ spojovaný s filmem Muži v Černém 3, který měl minulý týden v našich kinech premiéru.

Kulturní servis Puls podporuje akci jako mediální partner. Ve spolupráci s pořádající agenturou Force Entertainment jsme připravili soutěž o vstupenky. Pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku, přehrajte si známé songy a doufejte, že se Pitbull bude smát v Praze právě na vás.


Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje Pitbullova nejnovější píseň?

A) „Armando, Armando“
B) „International Love“
C) „Pit World Tour“
D) „Hotel Room Service“
E) „Back In Time“

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „PITBULL
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Armando, Armando“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve středu 13. června v 18 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky.

 

 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Force Entertainment

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání