Ivana Mentlová uvedla první trojrozměrné představení módní kolekce v Česku

TÁŇA KUCHAŘOVÁI na českém módním políčku čas od času vyklíčí něco, co opravdu stojí za řeč. Důkazem toho je i nejnovější kampaň k aktuální kolekci české módní návrhářky Ivany Mentlové. V hlavní roli se jako glamour rebelka představila jediná česká Miss World Taťána Kuchařová.


V době, kdy světová mola zaplavují kolekce na nadcházející jaro a léto, je už tak nějak zvykem, že čeští návrháři představují teprve trendy pro podzim a zimu. Ivaně Mentlové to ale pro letošek odpouštíme, šplhla si totiž video kampaní v duchu 80. let. Už potřetí je tváří kolekce modelka Taťána Kuchařová, která odhodila svou typickou krásu a nechala svůj look upravit ve stylu světových top modelek.

TÁŇA KUCHAŘOVÁKolekce pro podzim/zimu 2011/2012 se nese v duchu rock´n´rollu. Je inspirována 80. léty a je plná kožešin, šortek ve vintage stylu, kožených kalhot, hedvábí a vlny. Je vyrobena z kvalitních přírodních materiálů a samozřejmě, jak je u Ivany Mentlové zvykem, je kolekce vysoce nadčasová. „Podstatná je pro mě nadčasovost a nositelnou mých modelů, samozřejmostí pak dokonalé zpracování,“ říká o svých modelech sama návrhářka.

Kampaň byla natočena ve foyer Nové scény, které svým obložením ze zeleného mramoru dokonale ladí k přírodním barvám linie. Za objektiv se postavil renomovaný fotograf Matúš Tóth. Čtveřici Mentlová – Kuchařová – Tóth, doplnila vizážistka a vlasová stylistka Ivana Tokárská. Kampaň tak vznikla pod taktovkou profesionálního týmu, který už společně nějakou tu kampaň absolvoval.

TÁŇA KUCHAŘOVÁO jejich kvalitách svědčí jednak výsledný produkt, ale i přátelství, které je pojí. „Ráda v Čechách spolupracuji s osvědčeným týmem profesionálů, jakými Ivana Mentlová, Matúš Tóth a Ivana Tokárska bezesporu jsou. Máme k sobě vzájemnou důvěru, rozumíme si i na přátelské bázi," prozradila Taťána Kuchařová.

A cože mě na kampani Ivany Mentlové tolik okouzlilo? Byla to její promyšlená jednoduchost, drsnost, přesto ženskost, vzhled Taťány Kuchařové, zpracování, srovnatelné se světovými kampaněmi, radost, divokost, sexappeal a luxusní materiály. Zaujal mě pohled laně, dokonalý make-up, střih videa a energie.

Opět se ukázalo, že v jednoduchosti je krása a také to, že na tom česká móda není tak bídně, jak často slýcháme.


 Text: Terka Netoličková
Foto: Matúš Tóth


 

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání