Denisa Domanská odjela reprezentovat ČR na Miss World

ČESKÁ MISSUž za pár týdnů, přesně 6. listopadu, se celý svět dozví, která ze sto dvaadvaceti nádherných dívek z různých koutů zeměkoule, je tou nejkrásnější. Na Miss World 2011 do Londýna nás v těchto dnech odjela reprezentovat i Česká Miss World Denisa Domanská.


Bude to už pět let, kdy celý svět potvrdil, že české dívky jsou opravdu jedny z nejkrásnějších, a korunku Miss World nasadil atraktivní Táně Kuchařové. Od té doby se české krásky snaží, méně či více úspěšně, dosáhnout na titul a upevnit tak českou krásu ve světě. Nyní do boje vyráží i Denisa Domanská.

ČESKÁ MISSOkatá kráska to letos bude mít ještě o něco těžší. Odborníci na krásu totiž budou vybírat hned ze 122 dívek. To je přesně o 19 krásek více, než se zúčastnilo v roce 2006, tedy v roce, kdy se Miss World stala Taťána Kuchařová. Velkou konkurenci se Denisa bude snažit odzbrojit nejen svým půvabem, ale také péčí o své tělo a ducha.

„Konkurence na soutěži Miss World je obrovská, vždyť letos zde svoje síly změří 122 nádherných dívek z celého světa“, říká Denisa. „Důležitá je samozřejmě přirozená krása, půvab i kouzlo osobnosti. Je však dobré přírodu v jejím úsilí i podpořit,“ dodává usměvavá kráska, kterou na finálový večer oblékla česká návrhářka Jana Berg.

Denisa do Londýna odletěla ve čtvrtek 19. října. Nyní absolvuje náročný maraton zkoušek, focení, natáčení a příprav spolu s ostatními dívkami. V soutěži jí bude podporovat nejen její rodina, její rodiče dokonce za Denisou vyrazí přímo do londýnského Earls Court, kde finále proběhne, ale i sama ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová.

ČESKÁ MISS„Jsem moc ráda, že se mi i přes mé pracovní zaneprázdnění podaří přijet Denisu podpořit přímo do Londýna. Naše dívky patří mezi jedny z nejkrásnějších, a proto budu držet pěsti, aby v tak obrovské konkurenci uspěla“, říká Michaela Maláčová.

Jak se bude zástupkyni České republiky mezi světovou konkurencí dařit, se teprve uvidí. Šarm a krásu jí nikdo upřít nemůže, teď už ale Denisa bojuje sama za sebe a my jí můžeme jedině držet palce.


Text: Tereza Netoličková
Foto: 2media.cz

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání