České krásky opět na jednom místě

Česká MissJitka Nováčková byla sice Českou Miss zvolena teprve nedávno, přípravy na další ročník jsou ale už v plném proudu a organizátoři v čele s Michaelou Maláčovou mají plné ruce práce. Ve středu 21. září byl v pražském Buddha-Baru slavnostně zahájen start nového ročníku.


Česká Miss je jednou z nejprestižnějších soutěží krásy v Česku. Každoročně se do ní hlásí stovky až tisíce dívek, aby zkusily štěstí a oficiálně se staly tou nejkrásnější. Pod zkušeným vedením Michaely Maláčové bylo pro rok 2012 přichystáno několik zásadních změn a novinek, které soutěž posunou opět o trochu dál a dají možnost i slečnám, jímž chybí dostatek sebevědomí k přihlášení se do České Miss.

Česká MissDo českých měst vyjedou hlídky v podobě scoutů, kteří budou hledat dívky, jež by měly šanci uspět. Do soutěže jsou navíc zapojeny i školy a modelingové agentury, které budou, stejně jako jedinci, kteří do soutěže přihlásí svou favoritku, jež se probojuje do finále, finančně ohodnoceni.

Hlavní zprávou, obíhající především bulvární média už před několika dny, je fakt, že zahraničním hostem nebude nejspíš nikdo jiný než několikanásobný držitel Oscara Kevin Costner. A co víc, spekuluje se, že atraktivní herec na finálovém večeru dokonce zazpívá se svou kapelou.

„Víte, že nejsem z těch, kteří něco oznamují, aniž by to měli definitivně potvrzené. Mohu vám pouze sdělit, že s managementem Kevina Costnera jednáme a v nejbližší době by mělo dojít k podepsání smlouvy," řekla Maláčová.

Česká MissNebylo to ovšem jediné pěvecké překvapení středečního odpoledne. Pomalu to vypadá, jakoby každá účastnice Miss fušovala do řemesla zpívajícím hvězdám. Avšak nějakého výrazného ohrožení se ze strany Jitky Válkové, která celé zahájení i moderovala a už tradičně na akci předvedla své popové nadání, ani ze strany Elišky Bučkové, která zazpívala údajně rokenrolový nářez se svým přítelem Vaškem Noidem Bártou, české popové zpěvačky rozhodně bát nemusí.

„Oni pak dívky vystoupí i na závěrečném večeru a já aspoň ušetřím,“ vtipkovala o jejich výkonech Michaela Maláčová. O vážnosti jejích slov se budete moct přesvědčit na finále České Miss 2012, nicméně pevně doufám, že se tak nestane a už mírně povrchní soutěž se nezmění v estrádu missích talentů.

Oficiální zahájení soutěže bylo slavnostně stvrzeno přípitkem, který za přítomnosti desítek novinářů, fotografů, finalistek loňské Miss a jejich přátel zároveň zakončil hlavní část setkání. Příznivci krásných dívek teď musí jen přečkat zimu a na jaře se můžou těšit na další ročník České Miss.Text: Tereza Netoličková
Foto: Archiv

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Jitku Nováčkovou čeká boj o titul Miss Universe
Co chystá Česká Miss pro další ročník?
Nové české Miss dostaly krásné moderní byty
Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková

 

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání