Jitku Nováčkovou čeká boj o titul Miss Universe

ČESKÁ MISS 2011 JITKA NOVÁČKOVÁNejkrásnější dívka roku 2011 Jitka Nováčková se momentálně nachází v brazilském Sao Paulu, kde už brzy začne další ročník prestižní celosvětové soutěže Miss Universe. Z našich minulých reprezentantek dosáhla nejlepšího umístění Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, když se probojovala mezi deset nejlepších. Podaří se Jitce porazit své soupeřky a vybojovat lepší pozici? A jak probíhá její příprava na soutěž? Prozradíme vám více.

 

Miss UniverseLetošního souboje o korunku Miss Universe se bude účastnit celkem 88 dívek. Fanoušci Jitky Nováčkové jsou ve velkém očekávání, jak se asi bude naší současné královně krásy dařit. Soutěž však ještě ani nezačala a Nováčková už sklízí první úspěchy. Kladné body sklidila u vlasové kosmetiky CHI, její sponzoři si ze všech „missek" vybrali pouze třicet adeptek na natáčení jejich reklamy. Jitka se stala jednou z nich. Údajně oslnila svým přirozeným vzhledem a hustotou vlasů. Většina ostatních má totiž bujnou hřívu napletenou.

Další úspěch Česká Miss zaznamenala během návštěvy muzikálového představení Mamma Mia, kde si ji jako jednu ze dvou dívek vybrala brazilská televize pro interview. Jitka Nováčková strávila ve vzdálené Brazílii už dva týdny. Pokud byste si však mysleli, že tu naše reprezentantka pouze odpočívá a nasává pozitivní energii, velmi byste se pletli. Její den je pořádně nabitý.Obvykle vstává kolem šesté ráno a do postele se nedostane dřív jak po desáté hodině večer. Všem soutěžícím byla přidělena osobní „chůvička“, která je nepřetržitě hlídá. Dívky nesmí samy ani vyjít ven z pokoje. Jejich denní náplní je pak natáčení různých spotů, focení, zkoušení šatů, pilování choreografie a další aktivity související s přípravou na blížící se galavečer. Jejich počínání je po celou dobu sledováno bystrým okem poroty, veškeré chyby a přehmaty jsou proto nepřípustné.


 
Sama Jitka zhodnotila své kolegyně slovy: „Na první pohled mě okamžitě zaujala Miss Irsko, po té jsem se potkala s nádhernou, téměř nenalíčenou Miss Portugalsko, a co teprve Miss Švédsko… Kam se podívám, hemží se to tady samou krásou. Snažím se dělat všechno pro to, abych také vynikla a důstojně reprezentovala svou zemi." Nejvíce se Jitka spřátelila se svou spolubydlící Dagmar Kolesárovou, Miss Universe Slovenskej republiky 2011. „Už jsme všechny opravdu moc unavené a je to na nás i vidět. Kruhy pod očima je to první, co se každá z nás snaží po ránu zamaskovat. Práce je to opravdu náročná a vyčerpávající, ale nevzdávám se, musím zabojovat,“ dodává Česká Miss 2011.

Pokud chcete naši královnu krásy podpořit, zapojte se do internetového hlasování na webových stránkách www.missuniverse.com nebo na www.nbc.com. Hlasy můžete posílat do neděle 11. září, pokud jste starší šestnácti let. Dívky se hodnotí body od 1 do 10, přičemž jednička představuje nejnižší bodové ohodnocení a desítka nejvyšší. Hlasy pocházející z IP adres jednotlivých zemí budou následně zprůměrovány. Konečný výsledek jednotlivých soutěžících bude stanoven na základě průměru všech hodnocení z každé účastnické země. Vyhlášení ankety bude v přímém přenosu během finálového večera soutěže Miss Universe. Ten se uskuteční 12. září v brazilském Sao Paulu.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Original Communications


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Co chystá Česká Miss pro další ročník?
Nové české Miss dostaly krásné moderní byty
Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková
Česká Miss 2011: Jedna soutěž, jedna Miss

 

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání