Top Secret - Módní událost roku se blíží mílovými kroky

Top Secret 2011Do posledního lednového dne zbývá už jen týden. A přesně v tomto termínu, 31. ledna 2011, proběhne v hotelu Hilton Prague další ročník luxusní módní přehlídky Top Secret. Tentokrát bude celý večer inspirovaný vzdálenou Francií, láskou a jejími podobami. Buďte v obraze, ať víte, jaké trendy právě letí.

 

Přehlídka krásného spodního prádla, Top Secret, je považována za jednu z nejlepších módních událostí, které lze vidět. Ačkoli v předchozích letech se tato akce pořádala ke konci roku, čili bychom ji už měli mít dávno za sebou, rozhodli se letos organizátoři změnit datum události na 31. ledna. Poslední lednový den tak Top Secret zahájí svou novou sezonu a není pochyb, že jistě úspěšně.

 

Top Secret 2011Letošní přehlídka bude inspirována francouzskou zemí a láskou. Ta na sebe může vzít mnohé podoby – sladké nevinné princezny, provokativní kokety, kabaretní tanečnice nebo opravdové dámy, která jedná s noblesou. Kdo ví, možná ve vás Top Secret zažehne spalující touhu či něžný cit. Jisté však je, že pokud se módní přehlídky zúčastníte, propadnete jejímu kouzlu a jedinečné atmosféře.

 

Můžete se těšit na velkolepou scénu, propracovanou do nejmenších detailů. Bude plná barev, tančících světel i zajímavých projekcí. Samozřejmě nebude chybět ani luxusní spodní prádlo světových firem a krásné dámy, které ho předvedou. Nejkrásnější modelky z České a Slovenské republiky se sjedou do hotelu Hilton Prague, aby Vám předvedli svůj půvab i šarm. Uvidíte například Anetu Vignerovou (MISS ČR 2009), Kateřinu Sokolovou (MISS ČR 2007), Veroniku Chmelířovou (více MISS ČR 2007) a další velké hvězdy. Ke každému modelu byly připraveny také originální doplňky vyrobené na míru.

 

Celou módní přehlídkou bude již tradičně provázet moderátor a bavič Leoš Mareš. Vstupenky na akci zakoupíte v předprodejních sítích Ticketpro a Ticket-art v různých cenových kategoriích.  Začátek programu je v osm hodin večer.

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: JVS Group

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání