Lucie Bílá si zase zařádí s Arakainem

ARAKAIN A LUCIE BÍLÁSoučasná královna naší hudební scény nebyla vždy tak distingovaná dáma. Ve svých začátcích to uměla pořádně roztočit na rockových koncertech. Nyní se Bíla vrací ke kořenům – kapele Arakain. Pověsí róby na ramínko, oblékne řetězy a kožené oblečení a zase to rozparádí? Uvidíte 9. března v Polné u Jihlavy.


Skupina Arakain slaví 30 let své existence a k této příležitosti se rozhodla uspořádat velké turné ve znamení hned několika trojek. 30letý věk doplní ještě 3hodinová show, která nabídne divákům 30 skladeb.  A všechno odstartuje koncert v Jihlavě, kde vystoupí právě Lucie Bílá. V KD zámku od 20.00.

ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ„Lucie Bílá je v českém showbyznysu velkou osobností. Málokdo by dnes odhadoval, že vyrostla z rockových kořenů, kdy jsme strávili společně několik dobrodružných let a rádi na to vzpomínáme. Zůstáváme i po letech neustále v kontaktu, když  se setkáme, je najednou vše jako za starých časů. Proto je pro nás ctí, že budeme opět na jednom pódiu a připomeneme tuto velkou zpěvačku v její rockové poloze, která je dalším rejstříkem v neobyčejném rozsahu jejích aktivit. Lucka i v jejím nabitém programu opět nadšeně přijala naše pozvání ke koncertování a my se nesmírně těšíme, neboť spojení jejího hlasu s rockovým tělesem jistě slibuje atraktivní zážitek pro fanoušky napříč oběma našimi žánry,“ řekl k účasti Lucie Bílé spoluzakladatel Arakainu kytarista Jiří Urban.

Bílá se už dříve objevila na výročních koncertech kapely, vždy šlo ale o jedno vystoupení z celého turné. Nyní se ukáže hned na několika. Díky Arakainu několikanásobnou slavici uvidí i lidé ze vzdálenějších míst republiky a navíc ji zažijí v poloze, kde už není tak známá. To vystihuje i pomyslný podtitul turné Arakain XXX – Best of Tour 2012, který zní „Nejúspěšnější zpěvačka České republiky v netradiční hudební poloze a metalová jednička ve spojení s popovou divou“.

Vedle Lucie Bílé se na koncertech objeví i Gabriela Gunčíková, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Radek Zíka, Vlasta Horváth nebo David Spilka. Kde na ně můžete narazit?

Seznamy vystoupení:
9.3. Polná (Jihlava), KD Zámek
10.3. Chyšky (Milevsko), KD   
16.3. Plzeň, KD Šeříkovka
17.3. Zbiroh, Sokolovna
22.3. Brno, KD Semilasso
23.3. Prostějov, Společenský dům
31.3. Pardubice, Ideon
7.4. Smržovka, Parkhotel
8.4. Březolupy, Sportovní hala   
13.4. Ostrava, GARAGE
14.4. Kardašova Řečice, KD   
21.4. Strakonice, Sokolovna
27.4. Klatovy, KD Družba
28.4. Kladno, KD Sítná   


Text: Aneta Šimonková
Foto: Promotion & Web content


 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání