Tři sestry nadělily svým fanouškům tři koncerty

Tři sestryNa první pohled to může vypadat, že tato skupina má trojku prostě všude – tentokrát se o to však přičinili její příznivci. Ti byli po vystoupení této kapely natolik hladoví a chtiví, že musela přidat ještě další koncert. Akce se uskuteční ve třech po sobě jdoucích dnech, počínaje středou 21. prosince. Všechny proběhnou v pražském klubu Palác Akropolis, vždy od 18 hodin. A čím se od sebe liší?


V listopadu obrážely skupiny Tři sestry a Rybičky 48 různé kouty České republiky v rámci společného 348 Tour. Lou Fanánek Hagen a jeho kolegové pokřtili při zahájení šňůry pěti diskový počin Tři sestry v areně", který se skládá ze tří CD a dvou DVD. Vyšel k pětadvacetiletému výročí od založení kapely. Koncertní turné skončilo v úterý 6. prosince v českolipském kulturním domě.

Tři sestryTour však ještě ani nedojela do konce a Sestry už informovaly o sérii speciálních vánočních koncertů. Jeden se konal v Brně, další ve Zlíně a pražská nadílka nás teprve čeká. Jak se dalo předpokládat, projevili fanoušci o koncerty obrovský zájem. Na Mikuláše tak na internetových stránkách skupiny viselo oznámení, že jsou vstupenky na vystoupení 22. prosince beznadějně vyprodané. Zájem příznivců však stále sílil, a tak byl nakonec domluven ještě třetí koncert, který se uskuteční v předvečer Štědrého dne. Na tomto vystoupení pokřtí zkušební várku svátečního ležáku Tři sestry.

Každý koncert se bude odlišovat jiným hostem. Zatímco 21. prosince zahraje skupina P. S., o den později vystoupí MZH a na poslední akci ZakázanÝ Ovoce. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro, Ticketportal, v kavárně Paláce Akropolis a také v hospodách Na staré Kovárně a Na staré Sokolovně.

 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tři sestry 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání