Tři sestry nadělily svým fanouškům tři koncerty

Tři sestryNa první pohled to může vypadat, že tato skupina má trojku prostě všude – tentokrát se o to však přičinili její příznivci. Ti byli po vystoupení této kapely natolik hladoví a chtiví, že musela přidat ještě další koncert. Akce se uskuteční ve třech po sobě jdoucích dnech, počínaje středou 21. prosince. Všechny proběhnou v pražském klubu Palác Akropolis, vždy od 18 hodin. A čím se od sebe liší?


V listopadu obrážely skupiny Tři sestry a Rybičky 48 různé kouty České republiky v rámci společného 348 Tour. Lou Fanánek Hagen a jeho kolegové pokřtili při zahájení šňůry pěti diskový počin Tři sestry v areně", který se skládá ze tří CD a dvou DVD. Vyšel k pětadvacetiletému výročí od založení kapely. Koncertní turné skončilo v úterý 6. prosince v českolipském kulturním domě.

Tři sestryTour však ještě ani nedojela do konce a Sestry už informovaly o sérii speciálních vánočních koncertů. Jeden se konal v Brně, další ve Zlíně a pražská nadílka nás teprve čeká. Jak se dalo předpokládat, projevili fanoušci o koncerty obrovský zájem. Na Mikuláše tak na internetových stránkách skupiny viselo oznámení, že jsou vstupenky na vystoupení 22. prosince beznadějně vyprodané. Zájem příznivců však stále sílil, a tak byl nakonec domluven ještě třetí koncert, který se uskuteční v předvečer Štědrého dne. Na tomto vystoupení pokřtí zkušební várku svátečního ležáku Tři sestry.

Každý koncert se bude odlišovat jiným hostem. Zatímco 21. prosince zahraje skupina P. S., o den později vystoupí MZH a na poslední akci ZakázanÝ Ovoce. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro, Ticketportal, v kavárně Paláce Akropolis a také v hospodách Na staré Kovárně a Na staré Sokolovně.

 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tři sestry 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání