The Tap Tap zvou na Mikulášskou ve Státní opeře

The Tap TapNemáte-li ještě žádné uspokojivé plány na mikulášský večer, to jest v pondělí 5. prosince, skupina The Tap Tap vám může pomoci. Slavnostní benefiční večer plný hudby a lesku můžete prožít, když dorazíte do Státní opery nebo i doma u televizních obrazovek. Mikulášskou v opeře bude v přímém přenosu vysílat první program Česká televize.


Na megashow s Mikulášem, čerty, anděly a spoustou písniček bude k vidění vedle „taptapáků“ i řada českých umělců a dalších známých tváří. Celým večerem budou provázet moderátoři Jan Kraus a Ladislav Angelovič.

Slavný hit „Black or White“ od popového krále Michaela Jacksona si s The Tap Tap zazpívá zpěvačka Klára Vytisková. Úplně poprvé uvidíme v roli Jidáše z muzikálu Jesus Christ Super Star Kamila Střihavku s písní „Jak ze sna procitám“ a taky netradiční a neokoukané podání „Známky punku“ zazní ve spolupráci s frontmanem kapely Visací zámek Janem Haubertem.

The Tap TapK vidění bude i Tonya Graves, Dan Bárta, Marek Eben, Ondřej Hejma, Xindl X, Matěj Ruppert a Tomáš Hanák. Atmosféru mikulášské noci dokreslí Královský symfonický orchestr a na klavír doprovodí nevidomý pianista Petr Hudec. Zazpívá i Pražský smíšený sbor La Grande Bande a soubor dětské lidové muziky Notičky.

Pro ty, kteří netrpělivě očekávají konec Mayského kalendáře a konec světa, mají The Tap Tap připravenou hymnu s názvem „Konec světa – zrušeno“, která poslouží jako pozvání na Koncert proti konci světa, na němž všichni přítomní spojí svou pozitivní energii, aby zabránili zkáze světa přesně den před koncem Mayského kalendáře 20. 12. 2012.

Výtěžek z Mikulášské v opeře využije na nákup technického vybavení nové budovy vzdělávací centrum STUDEO, které se zabývá vzděláváním lidí s handicapem.Text: Jitka Hemelíková
Foto: 2media.cz a The Tap Tap

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Debbi zakončí své turné v pražském Roxy
Rihanna podruhé vystoupí v České republice!
Petr Kolář odstartoval vánoční turné
Aneta Langerová objeví Pár míst na novém turné

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání