Aneta Langerová objeví Pár míst na novém turné

Aneta LangerováZpěvačka Aneta Langerová má v těchto dnech nabitý diář. Jedním bodem je benefiční večer pro Světlušku, kterému předcházela mohutná akce s jízdou na kole z Ostravy až do Prahy. Ovšem, pokud jste nezastihli Anetu na trati ani v kostele sv. Anny, tak nezoufejte. Zpěvačka se chystá navštívit PÁR MÍST v rámci nového turné.


Prosinec je obdobím, kdy lidé už trochu rozjímají, uklidňují se, protože vědí, že přichází vánoční svátky, konec roku a s tím i spojené oslavy. Pomineme-li ten předvánoční běs, tak stejně nám neunikne výzdoba ulic, obchodů a nasáváme nadcházející sváteční momenty díky svařáku a poslechu hudby. Ale musíte si umět vybrat. Co takhle akustický koncert v intimní atmosféře? To je přece k té vánoční náladě jak dělané. Tímto vás zveme na tour jedné z našich nejúspěšnějších zpěvaček, kde jsme mediálním partnerem.

Aneta LangerováPár míst s Anetou
Aneta Langerová navštíví pár měst v Čechách i na Moravě, kde se ukáže na koncertech v ryze akustickém provedení. Vystoupení budou v menších sálech, také třeba na hradě Šternberku, kde je omezená kapacita míst k sezení, tudíž nečekejte dlouho, aby na vás zbylo místo.  A jaké bude provedení koncertu? Aneta bude hrát na akustickou kytaru, k tomu ji doprovodí piáno, smyčce (housle, viola, violoncello) a těšit se můžete na písně jako Vzpomínka",V bezvětří" z posledního alba Jsem, Vysoké napětí", Malá mořská víla" i songy, které Aneta na koncertech zrovna často nehraje, jako například Poplach". Zazní samozřejmě i úžasné Voda živá" nebo Hříšná těla, křídla motýlí". A chybí vám tu host? Pak se těšte na letošní andělský objev roku, skupinu Republic of Two, která právě vydala své nové album The End of War.

Turné Pár míst
7.12.2011 Vimperk
14.12.2011 Moravské Budějovice
15.12.2011 Hrad Šternberk
20.12.2011 Kyjov
22.12.2011 Praha
23.12.2011 Praha

Aktuální informace k turné najdete na oficiálních stránkách zpěvačky www.langerovaaneta.cz.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Aneta Langerová (H. Kadlčíková, S. Merhout)





SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Vyrazte se Světluškou za kulturou
Aneta Langerová zahájí příští týden svou letní sezónu
Kavárna POTMĚ se po roce opět vrátí na Ovocný trh
ANETA LANGEROVÁ: Nebojí se být upřímná

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání