Tři sestry vyrazí na turné s kapelou Rybičky 48

Tři sestryHudební skupiny Tři sestry a Rybičky 48 se spojí, aby v listopadu a prosinci potěšily na dvanácti zastávkách po celé České republice své fanoušky v rámci společné 348 Tour. Kapela Tři sestry také pokřtila ve středu výroční 2DVD a 3CD a představila i pilotní videoklip Léto. Navíc se její členové rozhodli podpořit pomocí dobročinného fondu Nadaci VIA.


Dvanáct zastávek od Hradce Králové až po Českou Lípu během sedmadvaceti dnů. To je plán společného turné kapel Tři sestry a Rybičky 48. Ty ve středu při slavnostním zahájení 348 Tour zahrály naživo tři skladby. „Pro nás to bude kur..ská čest, zahrát si se Sestrama. Oni začali hrát rok poté, co jsem se narodil,“ řekl ke společné šňůře frontman Rybiček Jakub Ryba.

Tři sestryLou Fanánek Hagen se svými kolegy pak pokřtili pětidiskový počin Tři sestry v areně. Ten se skládá ze tří CD a dvou DVD a vyšel k pětadvacetiletému výročí skupiny. Ta si loni v prosinci v pražské Tesla areně zahrála koncert, který čítal neuvěřitelných padesát písniček. Celé balení na slavnostním křtu reprezentoval videoklip k singlu „Léto“. Křtilo se stylově pivem Gambrinus, který dlouhodobě Tři sestry podporuje.

Známá kapela se navíc pustila také do dalšího zajímavého projektu. Představila dobročinný fond Tři sestry pomáhají při Nadaci VIA a první vklad ve výši 20 000 korun předali zástupcům nadace za vydražení kostýmu Pana Piva. Ten se dostane do pivovaru v Plzni do Gambrinus centra, kde bude vystaven. „Je to takovej náš fond, James fond,“ řekl v žertu Fanánek a pak vážněji dodal: „Snad nepotká nic špatného naše blízké, aby peníze putovaly skutečně potřebným.“


Zastávky 348 Tour:

10. 11. Hradec Králové - KD Střelák
11. 11. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum
12. 11. Bílina - KD Kaskáda
16. 11. Kladno - KD Sítná
18. 11. Kutná Hora - OK Club Lorec
19. 11. Havlíčkův Brod - KD Ostrov
24. 11. Písek - KD Písek
26. 11. Ústí nad Orlicí - Kulturní Dům
1. 12. Ostrava - Bonver Aréna
2. 12. Hluk - Sportovní hala
3. 12. Prostějov - Společenský dům
6. 12. Česká Lípa - KD Krystal


Text: Pavel Urban
Foto: Tři sestry


 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání