Forever King of Pop: Užijte si jedinečnou atmosféru koncertu Michaela Jacksona

MICHAEL JACKSONMichael Jackson je ikona, kterou není nutné dále představovat. Nyní, po dvou letech od jeho smrti a také nenaplněného comebackového turné, přichází velkolepá show nazvaná FOREVER KING OF POP. Ta láká diváky na atmosféru typickou pro koncerty popového krále a klade si za cíl zachytit duši a kouzlo jeho živých představení se vší slávou. V březnu roku 2012 dorazí i k nám a to hned do čtyř českých a moravských měst.


Show může čerpat prakticky ze čtyřicetileté kariéry multifunkčního umělce, a tak hodlá během dvou a půl hodinového vystoupení předvést to nejlepší z mysli legendárního zpěváka, tanečníka, skladatele, textaře, producenta, aranžéra, herce či v neposlední řadě brilantního choreografa. Chybět samozřejmě nebude „autentický živý“ Michael Jackson v doprovodu dalších zpěváků, gospelového chóru, tanečníků, kaskadérů či hudebníků.

michael jacksonPředstavení má tvořit také souhra speciálních kostýmů, velkoplošné projekce, kulisy a nespočty audiovizuálních efektů. Fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelné hity včetně „Billie Jean“, „Beat It“, „Thriller“, „Bad“, „I Want You Back“, „Black Or White“, „I Just Can´t Stop Loving You“, „Blood On The Dancefloor“ a mnoho dalších. Pověstnou třešničkou na dortu, kterou si na nás produkce chystá, je pódiová prezentace videoklipů k hitům „Thriller“ a „Smooth Criminal“.

Promotéři této akce hovoří o svém turné jako o nejlepší současné světové hudební a taneční živé pódiové show. Co však některé možná zaujme je, že celou akci připravila nadace Jackson Family Foundation v čele s hlavou rodiny Josephem Jacksonem. Ať už se vydělává na slavné značce či naplňuje důstojný tribut, na autentičnosti by se v tomto případě tedy strádat nemělo.

Vstupenky na Forever King of Pop show v České republice můžete zakoupit již nyní a to v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-art. Spodní cenová hranice vstupenek je v této chvíli 690 korun.  Součástí turné po České republice budou následující čtyři vystoupení:

27. 3. 2012 PRAHA – TESLA ARÉNA
29. 3. 2012 BRNO – HALA VODOVÁ
30. 3. 2012 PLZEŇ – HALA LOKOMOTIVA
31. 3. 2012 OSTRAVA – HALA SAREZA

 Text: Petr Míčko
Foto: Original Communications


 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání