Do roka a do dne: Prago v Lucerna Music Baru

PRAGO UNIONV současné době nejžádanější tuzemská hip hopová kapela Prago Union zavítá ve čtvrtek 17. listopadu prakticky přesně po roce od legendární našlapané show do pražského Lucerna Music Baru. V rámci další akce série Boombox se opět představí s živou kapelou Livě Band a hlavně zde pokřtí nové album V BARVÁCH. Do roka a do dne se tedy vrací Kato se svou bandou na místo činu.


Ta loňská listopadová noc byla šílená. Třináct set natěšených lidí s písněmi z desky „Dezorient Express“ v hlavě a parádní koncert, při kterém tekl pot i z nástrojů kapely. Dokonce bylo pro velký zájem přidáno o dva dny později ještě jedno vystoupení. Prago se do Lucerna Music Baru vrátili ještě v polovině dubna, ovšem tentokrát bude zase o důvod víc se do centra Prahy vydat. S živou kapelou se budou servírovat i skladby z alba „V Barvách“, které vyšlo už po ročním odstupu letos v září.

PRAGO UNIONZhruba před dvěma týdny jsem měl tu čest Prago vidět na jednom z jejich velkého množství koncertů, kde Kato s DJ Marem za zády testovali pár nových písní, ovšem s Livě Bandem to zase bude o něčem jiném. Navíc bude koncepční deska „V Barvách“ v onen revoluční čtvrtek 17. listopadu pokřtěna.

Pokud se do Prahy nedostanete, nebo třeba neseženete lístek, malou útěchou je fakt, že Prago už s živou kapelou jezdí i po jiných městech. Během listopadu a prosince je můžete vidět třeba v Plzni, Třinci, Olomouci, Jablonci a dalších místech včetně řady zastávek na Slovensku.

Vraťme se ale ještě k pražskému koncertu, kdy se během večera nemusíte těšit jen na show Prago Union + Livě Band. Vystoupí zde totiž i Hněddé smyčce, mladí Gambrz Reprs a jako DJs Ba2s, Skupla a Friky. Promítat se také bude DVD z letošního desátého ročníku festivalu Hip Hop Kemp. Vstupenky na celou párty BOOMBOX V BARVÁCH vyjdou v předprodeji na 200 korun, na místě pak na 250 Kč. Program začíná ve 20 hodin.


Text: Pavel Urban
Foto: Prago Union


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání