Opakování neopakovatelného koncertu Tata Bojs

Tata Bojs Fanoušci Tata Bojs třeste se. Po čtyřech letech první koncertní turné této oblíbené české hudební formace konečně dorazí i do Prahy. Hala Letná bude 25. října hostit v pořadí již pátý koncert ∞ Tour, která se nese ve znamení (ne)opakování. Proto se připravte na neopakovatelnou podívanou, jejímž cílem je býti zopakována.


∞ Tour už je v plném proudu, od začátku října proběhla v Brně, Jablonci i Ostravě a fanoušci skupiny jsou nadšení. Po Pardubicích a Praze se táhne koncertní šňůra do dalších deseti českých měst a zkrátka nepřijdou ani příznivci Tata Bojs ze Slovenska. Společně se skupinami Para a Billy Barman zavítá kapela i do čtyř tamějších měst.

Tata Bojs Pokud se počítáte mezi skalní fanoušky a budete chtít objet celé Česko i Slovensko společně s nimi, nemusíte se bát, že byste se začali nudit. Každý z koncertů slibuje zcela jedinečnou atmosféru a neopakovatelnou hudební a vizuální show propracovanou do těch nejmenších detailů. Také na ní autor scény Milan Cais pracoval téměř celé dva roky.

„Občas mě strašně baví vrhnout spoustu energie a času něčemu, co vás úplně a zcela vysává, ale vy furt máte pocit, že je to z nějakýho důvodu důležitý. V perspektivním pohledu na planetu Zemi je to vlastně čiré bláznovství se upínat k jednomu datu a jednomu večeru, který se navíc v té stejné podobě už nikdy nezopakuje (i když moje jediný přání je opakování..). Takhle ale TB bláznili vždycky a zřejmě to tak zůstane. Aspoň, že z toho bude záznam,“ popisuje Milan Cais.

Na tu správnou vlnu publikum naladí kromě Tata Bojs i speciální hosté, jako je rapper Vladimir 518, Sunflower Caravan se svými podmanivými melodiemi, slovenské uskupení Longital a Clarinet Factory, jejíž produkci tvoří klasické umění hry na klarinet, jazz a ethno namíchané pomocí nejmodernějších elektronických udělátek do podoby, která ovlivňuje a zcela jistě přetváří mysl každého, kdo se oddá plynoucím tónům.

Tata Bojs „Večer otevře krátce po 19h vynikající duo ze Slovenska - Longital,  pak je na podiu vystřídají v Praze už dobře známí Sunflower Caravan, no a pak se děj vůle boží…Uprostřed našeho setu přivítáme na podiu dva milé hosty alba Ležatá osmička – Clarinet Factory a Vladimira 518, se kterými zahrajeme ve světové premiéře písně Písmenková a Světová. Zajímavostí taky bude přítomnost neuvěřitelných tanečníků a tanečnic DekkaDancers, se kterými nespolupracujeme poprvé. Ještě bych chtěl dodat, že v rámci koncertu dojde konečně v Praze ke křtu Ležaté osmičky. Jakým způsobem to proběhne, nemůžu teď prozradit, ale standardní to nebude. No a o levitujících předmětech v sále už se raději rozpovídávat nebudu…“ dodává tajemně Milan Cais.

A v neposlední řadě se návštěvníci pražského koncertu stanou svědky historické události - křtu posledního alba skupiny Tata Bojs nesoucího název Ležatá osmička. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na www.ticketstream.cz


CZ ∞ TOUR
6.10. Brno - Fléda
14.10. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum
21.10 Ostrava - CoolTour
22.10. Pardubice – ABC centrum
25.10. Praha – Hala Letná
1.11.  Ústí nad Labem – klub Doma
10.11. Plzeň – klub Buena Vista
11.11. Mariánské lázně – klub Na rampě
12.11. Kadaň – KZ Orfeum
17.11. Olomouc – S klub
19.11. Vsetín – Klub 3 opice
24.11. Dobříš – KS Dobříš
26.11. České Budějovice – prostor Slávie
1.12.   Zlín – Velké kino
2.12.   Raškovice – Na Ondráši

SK ∞ TOUR 
se skupinami Para a Billy Barman:
28.10.  Košice – Koloseum
29.10.  Hrustín
3.11. Trenčín – Piano
4.11. Bratislava – MMCText: Jitka Hemelíková
Foto: Sony Music
 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání