Opakování neopakovatelného koncertu Tata Bojs

Tata Bojs Fanoušci Tata Bojs třeste se. Po čtyřech letech první koncertní turné této oblíbené české hudební formace konečně dorazí i do Prahy. Hala Letná bude 25. října hostit v pořadí již pátý koncert ∞ Tour, která se nese ve znamení (ne)opakování. Proto se připravte na neopakovatelnou podívanou, jejímž cílem je býti zopakována.


∞ Tour už je v plném proudu, od začátku října proběhla v Brně, Jablonci i Ostravě a fanoušci skupiny jsou nadšení. Po Pardubicích a Praze se táhne koncertní šňůra do dalších deseti českých měst a zkrátka nepřijdou ani příznivci Tata Bojs ze Slovenska. Společně se skupinami Para a Billy Barman zavítá kapela i do čtyř tamějších měst.

Tata Bojs Pokud se počítáte mezi skalní fanoušky a budete chtít objet celé Česko i Slovensko společně s nimi, nemusíte se bát, že byste se začali nudit. Každý z koncertů slibuje zcela jedinečnou atmosféru a neopakovatelnou hudební a vizuální show propracovanou do těch nejmenších detailů. Také na ní autor scény Milan Cais pracoval téměř celé dva roky.

„Občas mě strašně baví vrhnout spoustu energie a času něčemu, co vás úplně a zcela vysává, ale vy furt máte pocit, že je to z nějakýho důvodu důležitý. V perspektivním pohledu na planetu Zemi je to vlastně čiré bláznovství se upínat k jednomu datu a jednomu večeru, který se navíc v té stejné podobě už nikdy nezopakuje (i když moje jediný přání je opakování..). Takhle ale TB bláznili vždycky a zřejmě to tak zůstane. Aspoň, že z toho bude záznam,“ popisuje Milan Cais.

Na tu správnou vlnu publikum naladí kromě Tata Bojs i speciální hosté, jako je rapper Vladimir 518, Sunflower Caravan se svými podmanivými melodiemi, slovenské uskupení Longital a Clarinet Factory, jejíž produkci tvoří klasické umění hry na klarinet, jazz a ethno namíchané pomocí nejmodernějších elektronických udělátek do podoby, která ovlivňuje a zcela jistě přetváří mysl každého, kdo se oddá plynoucím tónům.

Tata Bojs „Večer otevře krátce po 19h vynikající duo ze Slovenska - Longital,  pak je na podiu vystřídají v Praze už dobře známí Sunflower Caravan, no a pak se děj vůle boží…Uprostřed našeho setu přivítáme na podiu dva milé hosty alba Ležatá osmička – Clarinet Factory a Vladimira 518, se kterými zahrajeme ve světové premiéře písně Písmenková a Světová. Zajímavostí taky bude přítomnost neuvěřitelných tanečníků a tanečnic DekkaDancers, se kterými nespolupracujeme poprvé. Ještě bych chtěl dodat, že v rámci koncertu dojde konečně v Praze ke křtu Ležaté osmičky. Jakým způsobem to proběhne, nemůžu teď prozradit, ale standardní to nebude. No a o levitujících předmětech v sále už se raději rozpovídávat nebudu…“ dodává tajemně Milan Cais.

A v neposlední řadě se návštěvníci pražského koncertu stanou svědky historické události - křtu posledního alba skupiny Tata Bojs nesoucího název Ležatá osmička. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na www.ticketstream.cz


CZ ∞ TOUR
6.10. Brno - Fléda
14.10. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum
21.10 Ostrava - CoolTour
22.10. Pardubice – ABC centrum
25.10. Praha – Hala Letná
1.11.  Ústí nad Labem – klub Doma
10.11. Plzeň – klub Buena Vista
11.11. Mariánské lázně – klub Na rampě
12.11. Kadaň – KZ Orfeum
17.11. Olomouc – S klub
19.11. Vsetín – Klub 3 opice
24.11. Dobříš – KS Dobříš
26.11. České Budějovice – prostor Slávie
1.12.   Zlín – Velké kino
2.12.   Raškovice – Na Ondráši

SK ∞ TOUR 
se skupinami Para a Billy Barman:
28.10.  Košice – Koloseum
29.10.  Hrustín
3.11. Trenčín – Piano
4.11. Bratislava – MMCText: Jitka Hemelíková
Foto: Sony Music
 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání