Vilda Čok oslavil padesátku křtem nového alba

VILDA ČOK KŘEST DESKY ŽIVÁ VODANarozeniny jsou vždycky událost, o to větší, když jsou kulaté. A pokud jste navíc populární hudebník, není nic lepšího, než oslavit tento výjimečný den se svými fanoušky, kolegy muzikanty a kamarády pořádným koncertem. A právě tak oslavil ve středu 7. září vstup do dalšího dekády zpěvák Vilém Čok. Třešničkou na dortu byl navíc křest nového alba ŽIVÁ VODA.


Fronta před pražským music klubem Retro dávala tušit, že si narozeninový koncert přišli vychutnat především skalní fanoušci Vildy Čoka. Mezi generací dnešních rodičů se sem tam mihla i mladší tvář. Po úspěšném probojování dlouhou frontou se znuděné výrazy přicházejících změnily na nedočkavé a nutno říct, že zpěvák přípravy opravdu protáhl, co to šlo. Jekot a pískot oznámily příchod hvězdy večera a ten slovy: „Dobrý večer, dnes to bude hodně hlasité a hodně času strávím mezi vámi,“ uvítal přítomné hosty.

Ale co by to bylo za koncert bez pořádného rozehřátí. Vystoupení zahájila svou středověkou hudbou i vzezřením kapela Jagabab, avšak místo toho, aby fanoušky dostala do pořádné nálady, vytvořila spíš atmosféru akce někde v kulturním středisku Horní Dolní. Proti gustu ale žádný dišputát. Hvězda večera už navíc byla připravena pořádně to rozjet a uspokojit všechny kolem dokola.

VILDA ČOK KŘEST DESKY ŽIVÁ VODAVilém zahájil svůj koncert s kapelou Bypass skladbou „Dokonalá žena“ a ukázal, že jeho aktuální album je opravdu směsicí čistého rocku. Během večera střídal staré známé pecky s novinkami, fanoušky ohromil pódiovou show, při které házel do publika kondomy a nechyběla ani vystoupení jeho kamarádů, kteří mu přišli popřát k narozeninám.

Mezi prvními byla Bára Basiková. Ta představila i nový rošťácký účes, v němž byla navýsost krásná. „Já ti přeju všechno nejlepší, jsi skvělý kámoš a ty v**e, tobě nikdy padesát nebude,“ popřála Vilémovi Bára a pak už to rozbalila ve stylu Stromboli s písní „Ó hory, ó hory“.

Petr Kolář zazpíval song z Vildovy nové desky ŽIVÁ VODA – „Řekni dítě chlebu stop“, bouřlivý potlesk pak sklidil Michal Pošta za vlastní verzi „Živé vody". Jedním z vrcholů večera bylo společné vystoupení Čoka s Kamilem Stříhavkou a Václavem Noidem Bártou. Skladba „Mrkev nesmí zemřít“ nezněla sice úplně čistě, což dali najevo i Bára Basiková s Petrem Kolářem, kteří se ve víru koncertu nemohli ubránit smíchu z vystoupení trojice, avšak pobavila asi nejvíc za celý večer.

Posledním hostem byl Michal Pavlíček. Ten s Čokem dříve působil v kapele Pražský výběr. Jako gratulaci si vybral píseň „Na václavským Václaváku“ a spolu s „Mrkví“ to byla skladba, která doopravdy dostala publikum do varu.

Hřeb večera byl křest alba ŽIVÁ VODA. To pokřtili samozřejmě spolu s Vildou i jeho přátelé a kromě šampaňského deska „ochutnala“ i vodu, víno, absint, energetický nápoj nebo pivo. Po gratulacích, objetích a blahopřání se koncert proměnil v party fanoušků, kteří zračili spokojenost jak z koncertu, tak z nové desky.


Text: Tereza Netoličková
Foto: Vilém Čok

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Čekají nás skvělé koncerty, křty CD i nový muzikál
Rocker Vilda Čok oslaví své narozeniny Živou vodou
Vilda Čok osvěží své fanoušky Živou vodou 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání