Zpěvačka Macy Gray zavítá do Prahy

Macy Gray 2011Americká zpěvačka, skladatelka a herečka Macy Gray vystoupí v sobotu 16. července od 20 hodin v pražském Kulturním centru Vltavská. Představí zde především svou loňskou desku „The Sellout“, která je v pořadí už jejím pátým počinem. Hudební fanoušky tak v letním festivalovém období čeká příjemné zpestření.


Podle kritiků posouvá nové album sound zpěvačky do budoucnosti. Písničky na ní psala Macy Gray po těžkých životních etapách, ale vrací se ve velkém stylu. Prvním singl „Beauty in the World“ byl inspirován její dcerou. Píseň začíná housově, ale změní se v chytlavou pohodovou skladbu o míru a lásce. "Bombardují vás různé názory a očekávaní, co lidé od vás chtějí, a pak zapomenete, co vám jde nejlíp. Tahle věc je to, co umím nejlíp," uvedla zpěvačka.

Macy Gray 2011Macy Gray, vlastním jménem Natalie Renne McIntyre, se narodila 6. září 1968 v americkém Ohiu a na profesionální scéně už je od roku 1990. Jejím největším hitem je singl „I Try“, s nímž vyhrála hitparády v řadě zemí a získala za něj i Grammy. Na svém kontě má také dvě ceny MTV a více než 15 milionů prodaných alb na celém světě.

Kromě hudebních počinů se představila také v řadě filmů. Například ji mohli diváci vidět ve snímcích jako „Training Day“, „Spider Man“ nebo „Scary Movie3“. Macy Gray dorazí o víkend z Asie do Ruska a postupně bude hrát v průběhu července v různých evropských zemích.

Pražský koncert je naplánován na sobotu 16. července od 20 hodin. Vstupenky do Kulturního centra Vltavská stojí v předprodeji 800 korun bez poplatků, na místě pak vyjdou na 950 Kč.


Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální stránky interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Co můžeme zažít ve Žlutých lázních v červenci?
Hudba kam se podíváš, pojďte se bavit
Skupina Coldplay představuje svůj nový videoklip
V O2 areně to bude s Judas Priest pořádně drsné


 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání