Skupina Wohnout vypustila do světa nové album

WohnoutPřesně před týdnem se na prodejních pultech objevila další deska kapely Wohnout, která nese název Našim klientům. Samotní muzikanti se domnívají, že půjde o jejich doposud nejlepší tvorbu. Podpis Wohnoutů je nesmazatelný, avšak tentokrát bude jejich dílo přeci jen o poznání jiné. Hodně k tomu přispěl fakt, že album skupina skládala celé společně. Svůj nový produkt představili na tiskové konferenci v Rock Café.


„Vážení klienti, naše firma Wohnout, která se zabývá výrobou hudby, je na trhu již patnáct let. Nyní jsme pro vás připravili zbrusu novej produkt. Je kulatej a placatej, jmenuje se ‚Našim klientům‘. Výhodné balení obsahuje sloky, refrény a hosty Vaška Bláhu z Divokýho Billa, Márdiho z Vypsané fiXy, Tomáše Hajíčka z Krucipüsk, též Hněddý smyčce a mnoho dalších,“ uvedla skupina své nové album. „Zaměstnanci naší firmy zvýšili v poslední době produktivitu práce a výsledkem toho je patnáct písní na nové desce. Novinka je určena výhradně našim klientům, kteří dostanou v balíčku kromě originálních refrénů i party nazpívané našimi kolegy z konkurenčních firem,“ doplňuje Matěj Homola.

WohnoutNetradiční je i duet se zpěvačkou Andreou Plíškovou nebo spolupráce se smyčcovým sextetem Hněddé smyčce. Přes léto si mohou fanoušci desku pořádně poslechnout a vrýt do paměti. Na křest si počkají do listopadu. Další novinkou, kterou kluci připravili, jsou speciální Wohnoutí noviny. Ty jsou od prvního do posledního písmenka v režii členů skupiny a jejich přátel. Sehnat je můžete zdarma na každém festivalu, kde bude tato partička vystupovat, na jejich koncertech nebo objednáním na webu kapely.

„Našim klientům“ obsahuje velmi originální booklet, jehož součástí jsou samozřejmě texty jednotlivých skladeb, ale i velmi zajímavé a vtipné grafické zpracování odpovídající Wohnoutovskému stylu. Víc vám neprozradíme, abyste se měli na co těšit, věřte ale, že mít doma originál této desky, stojí za to.


Skladby, které se nachází na nové desce:

1. Našim klientům
2. Gastrosexuál
3. Padák
4. Smutná písnička
5. Hledáme zpěváka
6. Voda v prášku
7. Nápady
8. Ježci
9. O básnících
10. Dobrý den, pane Kohák
11. Bublina
12. Chudej
13. Bombaj
14. Toubkal
15. Svaz českých bohémů


DALŠÍ FOTKY Z TISKOVÉ KONFERENCE ZDE

 

 

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Nové CD tipy v příjemně pop elektronickém duchu
Eddie Stoilow pokřtili druhou desku a pobavili originálním videem
IdeaFatte vydávají čtvrtou desku - Dočasně nedostupní
Sto zvířat pokřtili v Akropoli svou desku Sto dvacet

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání