Patricii pokřtí debut kapela Nightwork

PatricieDevatenáctiletá zpěvačka Patricie chystá koncert v Malostranské besedě. Při té příležitosti pokřtí i své debutové album Obamamania. Akce se bude konat už tuto neděli a kmotry se stanou kapela Nightwork či zpěvák Ivan Hlas. Nejsou ale vyloučeny ani další osobnosti pěvecké scény.


Mladé naději tuzemské hudební sféry vyšlo první CD již v minulém roce, ale křest se bude konat až nyní. 12. června od 20 hodin v Malostranské besedě tak můžete oslavit s Patricií její debut „Obamamania“. Jak zpěvačka sama říká, hudba mluví za vše a tu její lze charakterizovat jako moderní folk s příměsí hip hopu, rocku a funky. Tuto směsici stylů pak vyšlou do světa kmotři vskutku unikátní – kapela Nightwork a Ivan Hlas. Během večera Patricie představí se svojí kapelou i nové songy. Vraťme se ale ještě k desce samotné.

PatricieInspiraci k názvu zpěvačka našla v americké mentalitě, která se vyznačuje mnohdy fanatickým jednáním, což se ukazuje i díky euforii kolem Baracka Obamy, zejména v době, kdy se měl stát prezidentem. Patricie tak čerpá z vlastních zkušeností, protože dva roky pobývala ve Spojených státech. S písněmi z alba „Obamamania“ už také projezdila křížem krážem Českou republiku, když doprovázela Xindla X na turné.

Z její tvorby můžete znát pilotní singl „Obama“. Další písně sice již neevokují americkou kulturu, ovšem názvy mají také svůj skrytý podtext, jen posuďte sami. „Nesnesitelná těžkost bytí“ – že by narážka na Kunderu? „Zvyřátka“ – inspirace tvorbou Prago Union? „Medový úd“ – asi medové ruce nebo nohy... Pokud neznáte hudební podkres těchto songů, tak máte o víkendu možnost slyšet Patricii naživo.

Vstupenky stojí 170 korun a zakoupit je můžete v síti Ticketstream.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiální stránky interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Zpěvačka Patricie: Ambiciózní a zábavná
Dvojitý křest a Bigg Boss show v Roxy
Beyoncé potěší své fanoušky novým albem
Debbi oslavila narozeniny a pokřtila své debutové album

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání