Patricii pokřtí debut kapela Nightwork

PatricieDevatenáctiletá zpěvačka Patricie chystá koncert v Malostranské besedě. Při té příležitosti pokřtí i své debutové album Obamamania. Akce se bude konat už tuto neděli a kmotry se stanou kapela Nightwork či zpěvák Ivan Hlas. Nejsou ale vyloučeny ani další osobnosti pěvecké scény.


Mladé naději tuzemské hudební sféry vyšlo první CD již v minulém roce, ale křest se bude konat až nyní. 12. června od 20 hodin v Malostranské besedě tak můžete oslavit s Patricií její debut „Obamamania“. Jak zpěvačka sama říká, hudba mluví za vše a tu její lze charakterizovat jako moderní folk s příměsí hip hopu, rocku a funky. Tuto směsici stylů pak vyšlou do světa kmotři vskutku unikátní – kapela Nightwork a Ivan Hlas. Během večera Patricie představí se svojí kapelou i nové songy. Vraťme se ale ještě k desce samotné.

PatricieInspiraci k názvu zpěvačka našla v americké mentalitě, která se vyznačuje mnohdy fanatickým jednáním, což se ukazuje i díky euforii kolem Baracka Obamy, zejména v době, kdy se měl stát prezidentem. Patricie tak čerpá z vlastních zkušeností, protože dva roky pobývala ve Spojených státech. S písněmi z alba „Obamamania“ už také projezdila křížem krážem Českou republiku, když doprovázela Xindla X na turné.

Z její tvorby můžete znát pilotní singl „Obama“. Další písně sice již neevokují americkou kulturu, ovšem názvy mají také svůj skrytý podtext, jen posuďte sami. „Nesnesitelná těžkost bytí“ – že by narážka na Kunderu? „Zvyřátka“ – inspirace tvorbou Prago Union? „Medový úd“ – asi medové ruce nebo nohy... Pokud neznáte hudební podkres těchto songů, tak máte o víkendu možnost slyšet Patricii naživo.

Vstupenky stojí 170 korun a zakoupit je můžete v síti Ticketstream.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiální stránky interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Zpěvačka Patricie: Ambiciózní a zábavná
Dvojitý křest a Bigg Boss show v Roxy
Beyoncé potěší své fanoušky novým albem
Debbi oslavila narozeniny a pokřtila své debutové album

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání