Beyoncé potěší své fanoušky novým albem

BeyoncéUž za měsíc, v pondělí 27. června, se na prodejních pultech objeví další studiová deska svůdné krásky Beyoncé. První singl z tohoto CD vám přinášíme již dnes. Věrní fanoušci zajisté ocení novou tvorbu této zpěvačky se sametovým hlasem a přijmou ji kladně. Zarytí odpůrci pravděpodobně svůj názor nezmění. Ti, kteří zůstávají nestranní, se budou divit, kam se poděl tradiční náboj, jenž hity Beyoncé většinou mají.


Čtvrté studiové album zpěvačky Beyoncé vyjde 27. června 2011 a bude se jmenovat „4". Deska se nahrávala více než rok, a to od jara 2010 do jara 2011, kdy se umělkyně stáhla do ústraní. Že by o ní během celého roku nebylo slyšet, však rozhodně nikdo nemůže tvrdit. V té době se dle vlastních slov zabývala základními věcmi, včetně poslouchání všech žánrů, které má opravdu ráda. A tato různorodá hudební směsice se odrazí i na jejím dlouho očekávaném CD.

BeyoncéNázev „4“ neznamená pouze počet alb, které vydala, ale i den jejích narozenin. Zároveň je to zpěvaččin osobní dárek všem fanouškům po celém světě. Ti již více než rok Beyoncé nabádají přes sociální sítě, aby svou desku pojmenovala tímto pro ni významným číslem.

Dlouho očekávaný videoklip k prvnímu singlu „Run The World (Girls)” zpěvačka natáčela v dubnu v Los Angeles a v Mohavské poušti s režisérem Francisem Lawrencem. Klip se natáčel déle než tři dny. Účinkovalo v něm více než dvě stě tanečníků, směsice exotických zvířat a samozřejmě Beyoncé. Ta zde vystupuje jako vůdce ohromné armády žen. Feministky jí jistě nové dílo pochválí, zda ho přijmou s nadšením i muži, uvidíme. Posuďte sami, jak se vám nový videoklip „Run The World (Girls)“ líbí.


 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: SONY MUSIC

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Debbi oslavila narozeniny a pokřtila své debutové album
Markéta Irglová zazářila při derniéře turné v Jazz Docku
Eddie Stoilow pokřtili druhou desku a pobavili originálním videem
Vilda Čok osvěží své fanoušky Živou vodou

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání