Debbi oslavila narozeniny a pokřtila své debutové album

Debbi křest alba Touch the SunZpěvačka Deborah Kahl, známá jako Debbi, oslavila před týdnem své osmnácté narozeniny a ve středu 18. května pokřtila v pražském klubu Postel svou debutovou desku „Touch the Sun“. U křtu jí asistoval zpěvák Hypno a také Marta Jandová. Sama Debbi zahrála se svou kapelou několik skladeb z jejího prvního alba, velký večer si náležitě užívala.


Debbi křest alba Touch the SunČerstvě plnoletá Debbi se představila na křtu své debutové placky nazvané „Touch the Sun“ s kapelou, která sestává z kytaristy, klávesisty, bubeníka a baskytaristky. Se zpěvem jí pomáhají při písních naživo prakticky všichni. Do klubu Postel, kde proudem tekla Metaxa, která kariéru rusovlasé zpěvačky tak trochu nastartovala, se přišel podívat také Marek Ztracený, producent Lešek Wronka, či bubeník kapely Chinaski a známý rapper Ota Petřina alias Marpo.

Debbi zahrála s kapelou několik skladeb ze svého alba, například „La La“ či „Možná se mi zdáš“, při níž se objevil také rapper skupiny The Spooks Hypno, který přicestoval speciálně z Philadelphie. Kromě Hypna se samotného křtu ujala zpěvačka Marta Jandová a přispěchal i marketingový ředitel Metaxy Ondřej Roček. „My jsme jako firma opravdu extrémně hrdí, že spojením dvou tak krásných produktů vznikla nejen písnička, kterou všichni znáte, ale i celé album,“ řekl Roček.

Debbi křest alba Touch the SunPůvabná Marta Jandová ve stylových brýlích přinesla Debbi také dort s osmnáctkou a zazpívala jí píseň „Happy Birthday“. „Přeju desce strašně moc úspěchů a doufám, že se bude hrát v každé domácnosti, rádiu, firmě, škole, školce, ale pustí si ji třeba i důchodci, prostě všichni,“ uvedla Jandová poté, co spolu s Debbi vylily na desku téměř celou lahev Metaxy.

Následně si spolu zapěly píseň „Good Bye“ a pak čerstvě osmnáctiletá oslavenkyně přidala ještě několik písní z alba Touch The Sun, včetně „How Can I“ či titulní stejnojmenné skladby. Závěrem pozvala na pódium opět Hypna, s nímž ještě zapěla píseň od skupiny The Spooks a následně pokračovala v malém klubu zábava v rušném duchu. Debbi ukázala i naživo, že zpívat umí a její hlas je rozhodně jeden z těch nejzajímavějších na domácí scéně.
Text: Pavel Urban
Foto: CLV

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Debbi vystoupila v Hard Rock Cafe
Zpěvačka Debbi oživí novou deskou český pop
Anděly ovládla kapela Nightwork, ceny dvacetiletí Lucie
Screamers se znovu chystají řádit


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání