Rytmus odložil plánovaný křest desky

RytmusKonec tohoto týdne měl být pro příznivce slovenského rappera Rytmuse svátkem. V pátek 6. května měla hip hopová star a aktuální porotce v soutěži Česko-Slovenská SuperStar pokřtít v pražském klubu SaSaZu své nové album. Pár dní před akcí však přišla nečekaná zpráva – koncert se ruší a křest desky se odkládá na nový termín. Kvůli čemu? Rytmus není se svou tvorbou zcela spokojený, proto se na poslední chvíli rozhodl, že by měl na desce ještě zapracovat. Kdy tedy plánovaný křest proběhne?

 


RytmusZnámého slovenského rappera bychom mohli považovat za naprostého, možná až trochu bláznivého, perfekcionistu. Ale kdo ví, třeba svůj nový počin opravdu vyšperkuje o tolik, že smekneme klobouk. Koncert k příležitosti vydání nového alba měl proběhnout 6. května v SaSaZu. Po jeho odpískání bylo stanoveno nové datum na 23. června. Výhodou je, že místo konání akce se nezměnilo – podnik nebude truchlit nad ztrátou, neboť Rytmus zajisté přiláká značný počet diváků a mimopražští fanoušci si nebudou muset lámat hlavu, kam mají dorazit. Vstupenky zakoupené na květnové vystoupení samozřejmě zůstávají v platnosti na nový termín. Pokud však víte, že vám tento den nevyhovuje a nemůžete se zúčastnit, stačí lístky vyměnit zpět za peníze v místě, kde byly koupené. Dlouho však neotálejte, vratka je možná pouze do 13. května.

Nový termín koncertu není zdaleka to jediné překvapení, které Rytmus pro své příznivce připravil. Změnil také název svého alba. Původně se mělo jmenovat „Najlepší spevák na svete“, ale ukázalo se, že se jednalo pouze o pracovní označení. Nakonec titul získal název „Fenomén“. Co se údajně nemění a zůstává stejné, je rapperův cíl dobít se svou novinkou nejen srdce fanoušků, ale také taneční parkety klubů. Už našlápnutý song „Jebe“ naznačil charakter této desky. Ta by měla být komplet v rychlejším tempu, než je u hip hopu obvyklé. Nechme se tedy překvapit, jaké dílo nakonec Rytmus představí.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hip Hop Allstars


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
David Koller bude křtít nové album Teď a tady
Busta Rhymes dorazí podruhé do Prahy, ač se zpožděním
Heavy Metal Kings kuli žhavé železo
Hip Hop Kemp odtajňuje účinkující pro desátý ročník

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání