David Koller bude křtít nové album Teď a tady

David Koller Teď a tadyJeden z nejuznávanějších českých hudebníků David Koller připravil pro své fanoušky zhruba dvouhodinový koncert, který je spojený s křtem jeho nejnovějšího alba Teď a tady. Ten se uskuteční už ve čtvrtek 5. května v pražském Kulturním centru Vltavská od 20 hodin. Následně se zpěvák vydá na turné po českých a moravských městech.


David Koller se rozhodl svou aktuální desku „Teď a tady“ pokřtít dokonce hned nadvakrát. Poprvé tak učinil ve čtvrtek 14. dubna v brněnském Semilassu, nyní se chystá na druhé kolo do hlavního města. Velký večer se koná tento týden 5. května v Kulturním centru Vltavská.

David Koller Teď a tadyNovinka „Teď a tady“ se setkala s vřelým přijetím u českých hudebních kritiků. „Ono totiž najít u nás nějakou paralelu ke Kollerovu hledání, není tak snadné. Můžeme ovšem s klidným svědomím zmínit Davida Bowieho či Petera Gabriela, to pokud mluvíme o těch skutečně slavných,“ tvrdí Josef Rauvolf. Vzápětí dodává: „Díky spolupráci všech zúčastněných vzniklo album současného popu, přitom dostatečně alternativní, aby potěšilo i milovníky složitější hudby, která je ukotvená v tradici, zároveň však hledí dopředu.“

V rámci koncertů se s Kollerem na pódiu objeví hned sedm dalších vynikajících muzikantů – Marta Marek Minárik s basou, zpívající Michal Pelant s kytarou, klávesista Michal Nejtek, za bicími rovněž zpívající Tomáš Marek, kytarista Miroslav Chyška a na percussion hrající Adam Koller a Víťa Halška. Na nové desce „Tady a teď“ objevíte kromě stejnojmenné skladby také například písně „Ty a já“, „Začnu s tebou“, „Chlapcům hoří oči“ nebo „Zhasněte lampiony“. Album celkem obsahuje devět stop. Pokud vás zajímají další podrobnosti o tomto CD nebo zpěvákovi, navštivte jeho oficiální stránky ZDE.


V květnu David Koller se svojí kapelou vystoupí v následujících městech:

  • 5. května – Praha (Kulturní centrum Vltavská)
  • 13. května – Buchlovice (zámecká zahrada)
  • 21. května – České Budějovice (centrum Bazilika)
  • 29. května – Praha (festival Mezi ploty)Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky interpreta


 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání