David Koller bude křtít nové album Teď a tady

David Koller Teď a tadyJeden z nejuznávanějších českých hudebníků David Koller připravil pro své fanoušky zhruba dvouhodinový koncert, který je spojený s křtem jeho nejnovějšího alba Teď a tady. Ten se uskuteční už ve čtvrtek 5. května v pražském Kulturním centru Vltavská od 20 hodin. Následně se zpěvák vydá na turné po českých a moravských městech.


David Koller se rozhodl svou aktuální desku „Teď a tady“ pokřtít dokonce hned nadvakrát. Poprvé tak učinil ve čtvrtek 14. dubna v brněnském Semilassu, nyní se chystá na druhé kolo do hlavního města. Velký večer se koná tento týden 5. května v Kulturním centru Vltavská.

David Koller Teď a tadyNovinka „Teď a tady“ se setkala s vřelým přijetím u českých hudebních kritiků. „Ono totiž najít u nás nějakou paralelu ke Kollerovu hledání, není tak snadné. Můžeme ovšem s klidným svědomím zmínit Davida Bowieho či Petera Gabriela, to pokud mluvíme o těch skutečně slavných,“ tvrdí Josef Rauvolf. Vzápětí dodává: „Díky spolupráci všech zúčastněných vzniklo album současného popu, přitom dostatečně alternativní, aby potěšilo i milovníky složitější hudby, která je ukotvená v tradici, zároveň však hledí dopředu.“

V rámci koncertů se s Kollerem na pódiu objeví hned sedm dalších vynikajících muzikantů – Marta Marek Minárik s basou, zpívající Michal Pelant s kytarou, klávesista Michal Nejtek, za bicími rovněž zpívající Tomáš Marek, kytarista Miroslav Chyška a na percussion hrající Adam Koller a Víťa Halška. Na nové desce „Tady a teď“ objevíte kromě stejnojmenné skladby také například písně „Ty a já“, „Začnu s tebou“, „Chlapcům hoří oči“ nebo „Zhasněte lampiony“. Album celkem obsahuje devět stop. Pokud vás zajímají další podrobnosti o tomto CD nebo zpěvákovi, navštivte jeho oficiální stránky ZDE.


V květnu David Koller se svojí kapelou vystoupí v následujících městech:

  • 5. května – Praha (Kulturní centrum Vltavská)
  • 13. května – Buchlovice (zámecká zahrada)
  • 21. května – České Budějovice (centrum Bazilika)
  • 29. května – Praha (festival Mezi ploty)Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky interpreta


 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání