Busta Rhymes dorazí podruhé do Prahy, ač se zpožděním

Busta RhymesPamatujete, jak téměř přesně před třemi lety Busta Rhymes bavil několik tisíc lidí na vršovickém zimním stadionu? Pokud jste tehdy amerického rappera z Brooklynu neviděli na vlastní oči, další možnost budete mít už v úterý 10. května v klubu SaSaZu. Jeho koncert byl o pár dní posunutý, protože Busta mezitím zavítal do Afriky.


Trevor Tahiem Smith Jr. oslaví 20. května své devětatřicáté narozeniny, ale už o deset dní dříve může dostat dárek od svých českých fanoušků, kteří ho přijdou povzbudit do pražského klubu SaSaZu. Busta má na kontě už osm sólových alb a pracuje na devátém. To ponese název „E.L.E. 2.“. Busta se narodil v New Yorku jamajským rodičům a přezdívku mu dal Chuck D z Public Enemy podle bývalého hráče amerického  fotbalu George „Bustera“ Rhymese.

Busta RhymesMladý Trevor započal uměleckou kariéru už v šestnácti letech a kromě hudebních počinů si zahrál také zhruba ve dvou desítkách filmů. Například i v „Shaft“, „Finding Forrester“ či „Halloween: Resurrection“. Busta se v několika posledních letech nevyhnul ani problémům se zákonem, ale proslavil se hlavně na hip hopovém poli. Spolupracoval s hvězdami, jako jsou Diddy, Pharrell Williams, Janet Jackson, Chris Brown a Lil Wayne. Tiësto a Diplo s ním pak upekli track "C'mon (Catch 'Em By Surprise)".

Čeští fanoušci se na Bustu těšili už v sobotu 30. dubna, ale jelikož se rapperův program změnil, místo pražsko-bratislavského víkendu zamířil do Afriky. Vstupenky, které si fanoušci už zakoupili v předprodeji, platí i pro nový termín. Pokud by však trvali na vrácení peněz, mohou tak provést na pobočce Ticketportalu, nejpozději však do 6. 5. 2011.

V úterý 10. května začne program ve 20 hodin a Bustovi budou předskakovat Majk Spirit a DJ Grimaso ze Slovenska, DJ Mad Skill a Young Sixx, ElNino z Mikulova a diváci se můžou těšit také na exhibiční streetdance battle v podání BBoys B-Original & BBoyAcademy. Vstupenky vyjdou v předprodeji na 550 Kč, na místě budou za 800 Kč.


Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky akce


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Heavy Metal Kings kuli žhavé železo
Hip Hop Kemp odtajňuje účinkující pro desátý ročník
Vyrazte s Kulturním servisem Puls na koncert Heavy Metal Kings
Prago Union se předvedli vyprodané Lucerně v nadživotní velikosti

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání