Zpěvačka Debbi oživí novou deskou český pop

zpěvačka Debbi - Touch The SunDeborah Kahl, známá spíše jako Debbi, je dobrým důkazem toho, že se dá do showbyznysu dostat, i když nevyhrajete SuperStar. Stále ještě sedmnáctiletá zrzka vypadla v první řadě česko-slovenské verze této soutěže už v semifinále. Do povědomí se dostala oklikou přes reklamu a nyní vydává svou debutovou desku „Touch The Sun“.


Album je pojmenované po veleúspěšném singlu, o němž původně málokdo tušil, že ho zpívá tato česko-německá mladá dívka. Píseň, jejíž část původně jen podkreslovala reklamu na Metaxu, se stala tak úspěšnou, že za ni Debbi nedávno dostala Anděla. Už před tím ale vypustila talentovaná zpěvačka úvodní singl „Možná se mi zdáš“, v němž hostuje rapper Hypno známý z kapely The Spooks.

zpěvačka Debbi - Touch The SunNa desce, která vychází v pondělí 4. dubna, pracovala Debbi více než rok a půl. U producenta Martina Ledviny, který spolupracuje například s Anetou Langerovou, Lenkou Dusilovou či Tomášem Klusem, nahrála nakonec jedenáct skladeb, přičemž vybírala zhruba z padesáti. Kromě anglických a dvou českých písní přidala Debbi na album z recese také německou lidovku „Mein Kleiner Grüner Kaktus“.

Deborah má od malička nemoc, a to nedomykavost hlasivek, což jí paradoxně ve zpěvu pomáhá. Album „Touch The Sun“ Debbi doprovodí také živými vystoupeními. Zatím má v sekci koncerty na svých webových stránkách kromě letních festivalů v Přeštěnicích a na Benátské noci také Slavnosti v Pacově, které se konají v sobotu 21. května.


 Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky interpreta, archiv Kulturní servis Puls
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Anděly ovládla kapela Nightwork, ceny dvacetiletí Lucie
Připravme se na novou mánii, je tu další SuperStar
Screamers se znovu chystají řádit
Eddie Stoilow zazářili v Hard Rock Café

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání