Horký tip na víkend – s mejdany se roztrhl pytel

kulturní servis pulsNemáte ještě žádné plány na víkend? Rádi byste se vydali na párty, ale netušíte kam vyrazit? Nechte se inspirovat. Připravili jsme pro vás pár tipů z různých hudebních stylů a na různých místech nejen v Čechách, ale tentokrát jsme se vypravili i do ciziny. Vyberte si sami z jmen jako Oereo, Kato z Prago Union, Tomáš Klus, Tichá Dohoda, Charlie Straight, DJ Q-Bert nebo Chinaski. Užijte si víkend naplno.OEREO, KATO, IDEFIX – Popocafepetl láká na hip hopovou párty
Oereo, Kato, Idefix v PopocafepetluV Music Clubu Popocafepetl na Újezdu se v sobotu 2. dubna koná koncert uskupení Oereo. Podpořit je přijde DJ Idefix, který se postará o pořádný rozjezd a také rapper Kato ze skupiny Prago Union. Ten bude naopak zahřáté publikum udržovat ve varu až do ranních hodin. Oereo zahrají songy ze své nejnovější desky „Rozdvojená osobnost“, ale samozřejmě i starší pecky. A když je budou fanoušci pořádně podporovat, přihodí ochutnávku skladeb z připravovaného alba, které vyjde letos na podzim. Akce začíná úderem půl osmé, samotný koncert odstartuje s jedenáctou hodinou. Vstupné je 80 korun. Přečtěte si další zajímavosti na oficiálních stránkách kapely Oereo.

Hip Hop MassacreVýchodní Čechy ochromí Hip Hop Massacre akce
Pokud bydlíte v okolí Zábřehu, nechte se zlákat na druhé kolo párty Hip Hop Massacre. Na koho se můžete těšit tentokrát? Během večera vystoupí silná trojka - Identita ze Slovenska, domácí Ricco & Cartiss a Lukrecius Chang z Karviné. Jako další účinkující se představí K.P.S., Mr Luka, Igor-T a Burry, Blackass nebo MC Jelen. Vypadá to, že bude v sobotu v Zábřeh Board Clubu pěkně veselo. Akce se rozjede s osmou hodinou. Dívky mají vstup za lidových dvacet korunu, kluci pak za 40 Kč. Podnik se nachází v areálu závodu Perla. Zajímá vás více o vystupujících? Podívejte se na jejich web.

Jarní Sázavafest – hudební mix aneb od každého něco
Jarní SázavafestNevíte, pro který hudební styl se rozhodnout? Vydejte se na jarní kolo Sázavafestu a můžete si vybírat z rozmanitých žánrů. Akce proběhne taktéž v sobotu, a to v Kulturním centru Vltavská na Praze 7. Oficiální start je ohlášen na sedmnáctou hodinu, pokud ale nemáte co na práci, můžete dorazit i o půl hodiny dříve. V 16:30 se Velký sál otevře veřejnosti. A kdo zde bude bojovat o vaši přízeň? Na pódiu se vystřídá oblíbený písničkář Tomáš Klus, skladatel a zpěvák Michal Hrůza, třinecká kapela Charlie Straight a Lakeside X, kteří se zaměřují na elektronickou muziku. Těšit se můžete také na hity skupiny Tichá Dohoda, ale i černý humor Rudy z Ostravy. Na druhé scéně bude probíhat promítání snímků v rámci charitativního projektu „Oči otevřený“. Dílo fotografa Yanna Arthuse Bertranda nazvané „Home“ bude doprovázet komentář Zdeňka Svěráka. Uvidíte zde také film Rona Frického Baraka „Odysea země“ nebo dokument z dílny ekologické organizace Earthlings. Lístky seženete na místě za 250 korun.

ChinaskiChinaski míří do zahraničí
Následuje trochu netradiční pozvánka. Jestli patříte mezi fanoušky skupiny Chinaski a nacházíte se zrovna ve Velké Británii, můžete zajít na jejich koncert a zjistit, zda jim i v cizině fandí jako u nás. Vystoupení se uskuteční 2. dubna v klubu 229 The Venue v Londýně. Akce začíná ve 21 hodin a společně se skupinou zahraje také jejich host, půvabná zpěvačka Katarína Knechtová. Pokud se do Anglie nemáte možnost dostat, nesmutněte – Chinaski se vrátí a od 7. dubna zahájí svou koncertní šňůru po České republice. Můžete se těšit a vybírat z 22 koncertů v různých městech. Pokud chcete vědět více o turné a konkrétních místech konání, dočtete se vše v našem článku ZDE.

Víkend přijede zakončit DJ Q-Bert
DJ Q-BertV neděli 3. dubna vystoupí v naší republice poprvé legenda světového DJingu Q-Bert. DJ, přezdívaný Jimi Hendrix gramofonů, patří opravdu mezi světovou špičku. Nejsou to jen hezké řeči – konkurence se mu nemohla rovnat do takové míry, až mu organizace DMC po čtyřech světových titulech za sebou musela zakázat další účast v soutěži. Údajně nechtěli přihlížet tomu, jak se vedle něj ostatní znemožňují v podobě trapného komparsu jasného šampiona. Další velkou cenu se však Q-Bertovi podařilo vyhrát loni. Vybojoval pro sebe titul America´s Best DJ. Ten se doposud nepodařilo získat ani takovým esům, jakými jsou například A-Trak, Babu nebo Armand Van Helden. Nedělní akce v Lucerna Music Baru, která je pořádaná pod záštitou Boomboxu, se zúčastní také DJs Maztah, Tuco a 1210 Symphony (Nneser, Diskotek, Chocolatic). Vstup stojí pouhých 350 korun. Lístky zakoupíte v předprodeji na pokladě Lucerna Music Baru. V den akce budou k dostání za 400 Kč. V prodeji je také nabídka speciálních VIP lístků za cenu 700 korun. Akce začíná v osm hodin.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akcí

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Oereo představují svou Rozdvojenou osobnost
Nepropásněte našlápnutou akci Hip Hop Massacre
Jarní Sázavafest se už blíží
Kapela Chinaski odstartovala jarní turné

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání