Lucie Bílá plánuje bujarou oslavu

Lucie BíláVelký den se kvapem blíží. V pátek 8. dubna oslaví zlatá slavice ve Velkém sále pražské Lucerny své narozeniny. A aby toho nebylo málo, během slavnostního večera pokřtí své zbrusu nové album Duety na Bílo. Na koncertě jí tradičně doprovodí skupina Petra Maláska, se kterou vystupuje až na výjimky pravidelně. Pokud chcete zažít neopakovatelnou atmosféru, mít příjemný kulturní zážitek a slyšet na vlastní uši křišťálově čistý hlas Lucie Bílé, neotálejte. Počet lístků je omezený.


Několikanásobná zlatá slavice, která i letos obhájila svůj titul nejpopulárnější zpěvačky a získala celkové prvenství v anketě Český slavík Mattoni 2010, bude mít už za pár dní svůj velký den. Oslaví narozeniny tím nejlepším možným způsobem – na koncertě se svými fanoušky. Navíc v ten samý večer pokřtí i aktuální CD novinku „Duety na Bílo“. Jedná se o výběr toho nejlepšího z pořadu, který měla Lucie v televizi Nova. Společně si tak zazpívala s božským Karlem Gottem, legendární Martou Kubišovou, Petrem Jandou z Olympicu, slovenským Pavolem Haberou a řadou dalších známých osobností. Sama umělkyně říká: „Do Lucerny se hodně těším. Koncerty tady mají vždy úžasnou atmosféru a křest nového alba, ze kterého mám velkou radost, je potěšením navíc.“

Lucie BíláDárky ovšem Bílá nebude jen přijímat, ale především rozdávat. „Pro diváky v Lucerně chystáme ještě další dárečky. Zatím je teprve připravujeme. Dokud nebudou hotové, nechám si je jako překvapení, abych to nezakřikla,“ dodává zpěvačka tajemně, ale s úsměvem. Tento koncert je zatím největší letošní připravovanou akcí Lucie Bílé.

V současné době cestuje po českých i moravských městech, kde vystupuje na komorních koncertech pouze za doprovodu klavíru. O velké popularitě svědčí i její vyprodané sály. S Michalem Hrůzou se nedávno sešla ve studiu SONO, aby natočili písničku pro nový snímek „Lidice“. Český film režiséra Petra Nikolaeva bude mít premiéru letos 9. června. O týden později se do kin dostane pohádka „V peřině“, kterou režíroval F. A. Brabec. Zde si Lucie zahrála jednu z hlavních rolí, maminku od dětí. Jedná se o první českou filmovou pohádku natáčenou ve formátu 3D. Uvidíme, čím nás tvůrci překvapí.

Vstupenky na narozeninový koncert Lucie Bílé, který se uskuteční 8. dubna ve Velkém sále pražské Lucerny můžete zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tisková zpráva

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Anděly ovládla kapela Nightwork, ceny dvacetiletí Lucie

Lucie Bílá - Ledová královna ovládla operu
Užijte si předvánoční čas s kulturou
Slavíci jsou v kleci. Bílá, Gott a Kabáti znovu získali prvenství

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání