Monika Bagárová pokřtila své album ve velkém stylu

Monika Bagárová křest deskyStále ještě šestnáctiletá zpěvačka Monika Bagárová pokřtila ve středu 23. března v pražském klubu Venue své debutové album Shining a během večera představila premiérově klip k písni Ve dvou. Mladou hvězdičku R´n´B a soulu přišla podpořit celá řada pěveckých kolegů.


Slavnostní večer zahájila Monika, oděná v džínových šatičkách, singlem „Tanečnice“, při němž za ní hrála parta skvělých hudebníků v čele s jejím otcem Josefem. Před ní se ukázala dvojice tanečníků, která skladbu doprovázela. Následně zazpívala finalistka první řady ČeskoSlovenské SuperStar dalších pět písniček z nového alba „Shining“.

Monika Bagárová křest deskyPak už došlo na samotný křest. Toho se zúčastnili její kolegové ze zmíněné soutěže - Ben Cristovao a Denis Lacho, ale také zpěvačka Yvetta Blanarovičová, která se s rodinou Bagárů zná už léta. Na pódium přišel i Robo Opatovský, který s Monikou loni nazpíval úspěšný duet „Prší“, jenž je na desce rovněž. Tito čtyři se tedy stali kmotry nového alba a křtilo se stylově Martini.

Já jsem viděl Moniku poprvé na castingu v SuperStar a už tehdy jsem věděl, že bych si chtěl s touhle půvabnou mladou dívkou jednou zazpívat. To se mi povedlo a myslím, že se píseň ‚Prší‘ stala největším hitem na albu,“ řekl Robo Opatovský. Ben Cristovao, o jejichž vztahu s Bagárovou se loni často psalo, pak své kolegyni popřál hodně úspěchů. „Věřím, že Monika svou lásku dostane k co nejvíce lidem a s ní také tu muziku,“ uvedl a Blanarovičová na adresu začínající zpěvačky dodala. „Je velmi talentovaná a už bylo na čase trochu rozvířit poklidné hladiny našeho šoubyznysu.“ Samotná Monika se při děkování všem spolupracovníkům i svým blízkým rozplakala.

Pak už se opět zpívalo. Došlo na duet s Benem Cristovaem „Black and Gold“, ale také na další dvě skladby z nové desky. S Yvettou Blanarovičovou si Bagárová zapěla portugalskou věc „Vem Meu Amor“ a s Robem Opatovským už zmiňovaný singl „Prší“.

Monika Bagárová křest deskyPo menší pauze, v níž dostala mladá zpěvačka od jednoho ze sponzorů krásný vůz Mini Cooper, představila v exkluzivní premiéře nový videoklip k písni „Ve dvou“, jenž bude titulní skladbou nové české pohádky Zdeňka Trošky „Čertova nevěsta“, která bude mít premiéru 28. dubna.

Večer pokračoval dalším projektem Bagárové, a to „Jazzovým kvartetem“, s nímž si zazpívala několik písní, například i se svou mladší sestrou Natálkou. Celý program si Monika, která se mezitím stihla převléknout do dalších dvou krásných šatů, náležitě užívala a byla velmi ráda za podporu fanoušků. Podívat se kromě výše zmíněných přišla třeba také porotkyně aktuální řady SuperStar Helena Zeťová.


FOTKY ZE KŘTU ALBA SHININGText: Pavel Urban
Foto: Kristýna ŠmejkalováSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Monika Bagárová vydává debutové album Shining
Festival Cirkus Cirkus zná svého vítěze
Největší cirkusový stan nabídne neobyčejnou podívanou

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání