Monika Bagárová vydává debutové album Shining

Monika BagárováFinalistka soutěže Česko-Slovenská SuperStar Monika Bagárová připravuje svým fanouškům několik novinek včetně debutového alba Shining. Na světě už je také videoklip k singlu Tanečnice.

 

Šestnáctiletá zpěvačka z Brna zaujala v první řadě Česko-Slovenské SuperStar, kde nakonec skončila na pátém místě. Ze soutěže byla vyřazena na konci roku 2009. Loni v létě se připomněla klipem k singlu „Prší“, kde zpívá s Robem Opatovským a toto video je vyneslo do česko-slovenské verze stanice MTV. Nyní se Bagárová hlásí znovu.

Monika BagárováV těchto dnech natáčí videoklip ke skladbě „Ve dvou“, což je titulní píseň k nové pohádce Zdeňka Trošky „Čertova nevěsta“. Zatímco klip bude k vidění na přelomu března a dubna, samotná pohádka bude mít v kinech premiéru až 28. dubna.

Naopak venku už je video k singlu „Tanečnice“, který propaguje její novou desku s názvem „Shining“. Na ní se objeví jedenáct skladeb, včetně zmíněných písní „Prší“ a „Ve dvou“. Deska vyjde už příští pondělí 21. března. O dva dny později ji pak Monika slavnostně pokřtí v kostele svatého Michaela.

Nejbližší čtyři soboty jí pak můžete vidět na koncertech. Nejdříve se ukáže 19. března v brněnském Obchodním centru Futurum, s týdenními odstupy pak navštíví Bratislavu, opět Brno a 9. dubna Prahu. Ve stejný den jí také uvidíte v přímém přenosu Miss Slovensko 2011. A jako zajímavost na závěr vám můžeme prozradit, že 2. května navštíví Bagárová jako host finálové kolo letošní Česko-Slovenské SuperStar.


Text: Pavel Urban
Foto: www.bagarova.cz


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Festival Cirkus Cirkus zná svého vítěze
Největší cirkusový stan nabídne neobyčejnou podívanou

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání