Boombox na jaře připraví několik lahůdek

BoomboxTo, že se v rámci akcí Boombox setkávají hip hopoví fanoušci v pražském klubu Lucerna Music Bar s velkými hvězdami žánru, je známá věc. Během jara se v hlavním městě České republiky představí domácí Prago Union s živou kapelou, ale také skvělá zahraniční jména jako Hocus Pocus a Looptroop Rockers.

 

Už v pondělí 14. března vystoupí Chali 2na s kapelou House Of Vibes a v neděli 3. dubna DJ Q-Bert. Pak vše začne nabírat na obrátkách. V úterý 19. dubna si podzimní nabité koncerty s živou kapelou zopakují Prago Union. Ve čtvrtek 28. dubna se v rámci Heavy Metal Kings představí Ill Bill a Vinnie Paz, o šest dní později dorazí Diplo.

BoomboxA sotva se vyspíte, můžete vyrazit do stejného klubu znovu. Francouzští Hocus Pocus totiž slibují nadupanou show se vším všudy. 20Syl je všestranný člověk, kromě DJingu skvěle produkuje, ale i rapuje, beatboxuje či si hraje se samplerem. Ve Francii kapela vyprodává haly, v Praze téměř jistě naplní Lucerna Music Bar. Tahle živá partička vám určitě vyrazí dech, takže neváhejte a rychle si zajistěte vstupenky. Ty vyjdou v předprodeji na 450 Kč, na místě je pak seženete za 550 Kč. Na akci vystoupí také DJs Kato, Pufaz a Inphy.

Aby toho nebylo málo, 24. května dorazí skupina, která má v Česku řadu fanoušků. Švédská sestava Looptroop Rockers má na kontě novou desku „Proffesional Dreamers“, na níž žijí dál svůj velký sen. Do kapely se vrací po dvou letech CosM.I.C., dále se můžete těšit na Embeeho, dorazí ale i Supreme a samozřejmě lídr Promoe. Kdo je zažil několikrát na Hip Hop Kempu, ví, co je to pořádný koncert. V rámci večera pobaví fanoušky také DJs Chocolatic, Pufaz a Herbyboy. Vstup na tuto akci vás vyjde na 390 Kč, na místě zaplatíte 450 Kč.


Text: Pavel Urban
Foto: Boombox


 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání