Praha se může těšit na další hip hopovou lahůdku - dorazí CHALI 2NA

Chali 2na Lucerna Music BarAkce Boombox v pražském Lucerna Music Baru jsou vždy zárukou kvality a lákají řadu hip hopových fanoušků. Ne jinak tomu bude také v pondělí 14. března, kdy se po půl roce do České republiky vrátí dlouholetý lídr kapely Jurassic 5 Chali 2na.

 

Skvělou charismatickou show, kterou předvedl na loňském Hip Hop Kempu, si pamatuje každý, kdo v Hradci Králové byl. Chali si svým hlasem a projevem získal výraznou podporu a pozornost, jeho koncert patřil k těm nejlepším na celém festivalu. Nyní se chystá rozjet skvělé představení také v klubu, a to s živou kapelou House Of Vibes.

Chali 2na Lucerna Music BarCharles Stewart se narodil v Chicagu a řadu let působil ve skupině Jurassic 5, s níž vydal čtyři alba. V roce 2004 vydal už jako sólový interpret mixtape Fish Market, jehož pokračování následovalo loni. V roce 2009 pak vyšlo album Fish Outta Water. Na kontě má také desky s Dino 5 či freestylovým králem Supernaturalem. Spolupracoval však také s dalšími velkými jmény, jako jsou Roots Manuva, Mos Def či Linkin Park. V současné době koncertuje po celé Evropě a můžeme být rádi, že hymny „International“ či „Lock Shit Down“ zazní i v Praze.

Vstupenky na koncert Chali 2na vyjdou v předprodeji na 390 Kč, přímo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě před koncertem zaplatíte 450 korun a VIP vstup stojí 800 Kč. Akce Jurassic Boombox je na programu v pondělí 14. března od 21 hodin.Text: Pavel Urban
Foto: Boombox

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání