Praha se může těšit na další hip hopovou lahůdku - dorazí CHALI 2NA

Chali 2na Lucerna Music BarAkce Boombox v pražském Lucerna Music Baru jsou vždy zárukou kvality a lákají řadu hip hopových fanoušků. Ne jinak tomu bude také v pondělí 14. března, kdy se po půl roce do České republiky vrátí dlouholetý lídr kapely Jurassic 5 Chali 2na.

 

Skvělou charismatickou show, kterou předvedl na loňském Hip Hop Kempu, si pamatuje každý, kdo v Hradci Králové byl. Chali si svým hlasem a projevem získal výraznou podporu a pozornost, jeho koncert patřil k těm nejlepším na celém festivalu. Nyní se chystá rozjet skvělé představení také v klubu, a to s živou kapelou House Of Vibes.

Chali 2na Lucerna Music BarCharles Stewart se narodil v Chicagu a řadu let působil ve skupině Jurassic 5, s níž vydal čtyři alba. V roce 2004 vydal už jako sólový interpret mixtape Fish Market, jehož pokračování následovalo loni. V roce 2009 pak vyšlo album Fish Outta Water. Na kontě má také desky s Dino 5 či freestylovým králem Supernaturalem. Spolupracoval však také s dalšími velkými jmény, jako jsou Roots Manuva, Mos Def či Linkin Park. V současné době koncertuje po celé Evropě a můžeme být rádi, že hymny „International“ či „Lock Shit Down“ zazní i v Praze.

Vstupenky na koncert Chali 2na vyjdou v předprodeji na 390 Kč, přímo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě před koncertem zaplatíte 450 korun a VIP vstup stojí 800 Kč. Akce Jurassic Boombox je na programu v pondělí 14. března od 21 hodin.Text: Pavel Urban
Foto: Boombox

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání