Kylie Minogue v O2 areně nadchla 10,5 tisíce lidí

Kylie Minogue Praha 2011Australská zpěvačka Kylie Minogue v pražské O2 areně dokázala, že nebyly nadnesené zvěsti o výjimečnosti jejího světového turné, a že se v něm skutečně proměnila v bohyni lásky a sexu.


Přesně ve 20:40 se ve středu 2. března 2011 vynořila ve zlaté mušli z antického chrámu bohyně Afrodity a pak už celé dvě hodiny nenechala nadšené publikum vydechnout. Osm kostýmů světoznámých návrhářů Dolce & Gabana, Kylie létící na polonahém černém andělovi, pyramida z polonahých lidských těl, tryskající fontány se 41 tisíci litry vody, více než milion pohyblivých částí pódia, sedm výtahů, antičtí bojovníci, vzduchoplavci, tanečníci, tanečnice a mnoho dalšího. Kylie Minogue si dokonce na pódium ve tvaru obřího srdce k sobě vzala dva fanoušky, políbila je a podepsala se jim.

Kylie Minogue Praha 2011„Kylie Minogue se po skončení výpravné show za půl miliardy korun ještě se svým přítelem zdržela v šatně O2 areny, která byla celá vyvedená v bílé barvě. Jako občerstvení měli oni a tanečníci k dispozici spoustu zeleniny, sashimi, osm kilogramů tuňáka a kokosovou vodu. Zpět do hotelu oba odjeli přesně ve 23:30. V Praze se zdrží až do pátku, kdy Kylie vystupuje v Lipsku,“ říká k tomu Jan Tuna, mluvčí akciové společnosti BESTSPORT, majitele a provozovatele O2 areny, která koncert pořádala.

Dopis pro Kylie Minogue od Alexandry Gábrišové
Těsně před odjezdem si drobná kráska převzala osobní dopis od paní Alexandry Gábrišové z Českých Budějovic. Paní Gábrišové stejně jako Kylie Minogue lékaři před několika lety oznámili: „Máte rakovinu prsu!“ Sympatická žena se ale nevzdala. Podrželi ji její blízcí a především tehdy patnáctiletý syn, který, když mu zprávu o své nemoci oznámila, řekl: „Ty jsi jako Kylie Minogue, viď ?“A po chvíli ticha dodal: „Mami, ale Kylie do roka zpívala!“ Pak následovaly 2 operace, 8 sérií chemoterapií, hormonální léčba a 25 dávek ozáření. Dnes už paní Alexandra může říct, že stejně jako Kylie zákeřnou nemoc porazila.

Ve středu 2. března sympatická úřednice z jihočeské metropole viděla Kylie Minogue naživo v plné kráse a hlavně Kylie Minogue Praha 2011zdraví. Ze soukromí Skyboxu O2 areny jí sledovala mimo jiné se svým manželem a s herečkou Mahulenou Bočanovou, která je ambasadorkou Avonu v boji proti rakovině. Obě byly z celé show nadšené. „Ještě nikdy jsem na takovém koncertě nebyla, moc se mně líbil a jsem šťastná, že Kylie Minogue přijala můj osobní dopis, ve kterém jí popisuji svůj příběh. Jsem šťastná i ze setkání s Mahulenou Bočanovou,“ řekla po skončení show Alexandra Gábrišová. „Moc paní Gábrišovou stejně jako Kylie Minogue obdivuji a držím jim pěsti. Se svou vůlí nevzdat to jsou vzorem pro mnoho dalších žen s podobným osudem. Samotný koncert byl úžasný, vychutnala jsem si především taneční čísla,“ dodala Mahulena Bočanová.

Afrodisiakální Klubové patro
Z luxusního Klubového patra O2 areny ozdobeného antickými sloupy vytesanými z ledu sledovaly show Kylie Minogue i zpěvačky Helena Zeťová, Dara Rolins a modelka Simona Krainová. Stejně jako všichni návštěvníci tohoto patra si vychutnávaly afrodisiakální menu složené např. z čerstvě otevřených nebo gratinovaných ústřic, kalamár s česnekem, chilli papričkami a koriandrem, hovězím carpaccio s lanýžovou emulzí a rukolou, carpaccio z lososa s juzu drezinkem, indonéským salátem z krevet a litchi, pečených kousků mořských ryb se šafránovou omáčkou, grilovaných středomořských chobotnic s omáčkou Champagne, ponzu želé a kešu oříšky nebo třeba z tataráku z uruguayského býčka.

 

Kylie Minogue Praha 2011

 
Text: Tisková zpráva, J. Tuna - BESTSPORT
Foto: O2 arena

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání