Kylie Minogue v O2 areně nadchla 10,5 tisíce lidí

Kylie Minogue Praha 2011Australská zpěvačka Kylie Minogue v pražské O2 areně dokázala, že nebyly nadnesené zvěsti o výjimečnosti jejího světového turné, a že se v něm skutečně proměnila v bohyni lásky a sexu.


Přesně ve 20:40 se ve středu 2. března 2011 vynořila ve zlaté mušli z antického chrámu bohyně Afrodity a pak už celé dvě hodiny nenechala nadšené publikum vydechnout. Osm kostýmů světoznámých návrhářů Dolce & Gabana, Kylie létící na polonahém černém andělovi, pyramida z polonahých lidských těl, tryskající fontány se 41 tisíci litry vody, více než milion pohyblivých částí pódia, sedm výtahů, antičtí bojovníci, vzduchoplavci, tanečníci, tanečnice a mnoho dalšího. Kylie Minogue si dokonce na pódium ve tvaru obřího srdce k sobě vzala dva fanoušky, políbila je a podepsala se jim.

Kylie Minogue Praha 2011„Kylie Minogue se po skončení výpravné show za půl miliardy korun ještě se svým přítelem zdržela v šatně O2 areny, která byla celá vyvedená v bílé barvě. Jako občerstvení měli oni a tanečníci k dispozici spoustu zeleniny, sashimi, osm kilogramů tuňáka a kokosovou vodu. Zpět do hotelu oba odjeli přesně ve 23:30. V Praze se zdrží až do pátku, kdy Kylie vystupuje v Lipsku,“ říká k tomu Jan Tuna, mluvčí akciové společnosti BESTSPORT, majitele a provozovatele O2 areny, která koncert pořádala.

Dopis pro Kylie Minogue od Alexandry Gábrišové
Těsně před odjezdem si drobná kráska převzala osobní dopis od paní Alexandry Gábrišové z Českých Budějovic. Paní Gábrišové stejně jako Kylie Minogue lékaři před několika lety oznámili: „Máte rakovinu prsu!“ Sympatická žena se ale nevzdala. Podrželi ji její blízcí a především tehdy patnáctiletý syn, který, když mu zprávu o své nemoci oznámila, řekl: „Ty jsi jako Kylie Minogue, viď ?“A po chvíli ticha dodal: „Mami, ale Kylie do roka zpívala!“ Pak následovaly 2 operace, 8 sérií chemoterapií, hormonální léčba a 25 dávek ozáření. Dnes už paní Alexandra může říct, že stejně jako Kylie zákeřnou nemoc porazila.

Ve středu 2. března sympatická úřednice z jihočeské metropole viděla Kylie Minogue naživo v plné kráse a hlavně Kylie Minogue Praha 2011zdraví. Ze soukromí Skyboxu O2 areny jí sledovala mimo jiné se svým manželem a s herečkou Mahulenou Bočanovou, která je ambasadorkou Avonu v boji proti rakovině. Obě byly z celé show nadšené. „Ještě nikdy jsem na takovém koncertě nebyla, moc se mně líbil a jsem šťastná, že Kylie Minogue přijala můj osobní dopis, ve kterém jí popisuji svůj příběh. Jsem šťastná i ze setkání s Mahulenou Bočanovou,“ řekla po skončení show Alexandra Gábrišová. „Moc paní Gábrišovou stejně jako Kylie Minogue obdivuji a držím jim pěsti. Se svou vůlí nevzdat to jsou vzorem pro mnoho dalších žen s podobným osudem. Samotný koncert byl úžasný, vychutnala jsem si především taneční čísla,“ dodala Mahulena Bočanová.

Afrodisiakální Klubové patro
Z luxusního Klubového patra O2 areny ozdobeného antickými sloupy vytesanými z ledu sledovaly show Kylie Minogue i zpěvačky Helena Zeťová, Dara Rolins a modelka Simona Krainová. Stejně jako všichni návštěvníci tohoto patra si vychutnávaly afrodisiakální menu složené např. z čerstvě otevřených nebo gratinovaných ústřic, kalamár s česnekem, chilli papričkami a koriandrem, hovězím carpaccio s lanýžovou emulzí a rukolou, carpaccio z lososa s juzu drezinkem, indonéským salátem z krevet a litchi, pečených kousků mořských ryb se šafránovou omáčkou, grilovaných středomořských chobotnic s omáčkou Champagne, ponzu želé a kešu oříšky nebo třeba z tataráku z uruguayského býčka.

 

Kylie Minogue Praha 2011

 
Text: Tisková zpráva, J. Tuna - BESTSPORT
Foto: O2 arena

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání