V Praze se představí další hip hopová legenda, kapela EPMD

EPMD BoomboxNewyorská dvojice Erick Sermon a Parrish Smith známá jako EPMD vystoupí v pondělí 21. února v pražském klubu Lucerna Music Bar. Jde o akci Boombox Business, letos už druhou v rámci této série. Další legendární hip hopová kapela ze zámoří tak potěší české fanoušky.


EPMD fungují už od roku 1986. Dvakrát už svou bohatou kariéru přerušili, ale od roku 2006 jedou opět znovu naplno. Přestože už je Ericku Sermonovi i Parrishi Smithovi dvaačtyřicet let, pořád mají chuť koncertovat a dělat svůj nezaměnitelný rap. Na kontě mají už sedm studiových alb a všechny mají v názvu slovo Business. Tím posledním je „We Mean Business“ z roku 2008.

JEPMD Boomboxejich singly „Rampage“, „You’re A Customer“, „Crossover“, „I’m Housin“, „Strictly Business“, „Headbanger“ či „Da Joint“ musí znát téměř každý, kdo se v hip hopu trochu vyzná. EPMD objížděli svět se jmény jako Public Enemy, Run-DMC nebo DJ Jazzy Jeef & The Fresh Prince. Erick Sermon měl svou partu Def Squad (mj. Redman), Parrish zase Hit Squad (např. Das EFX).

EPMD, tedy „Erick and Parrish Making Dollars“, později „Erick and Parrish Millennium Ducats“ zavítají v pondělí 21. února do pražského klubu Lucerna Music Bar. Vystoupí zde s nimi i DJ Scratch. O zábavu se postarají také DJs Ba2s, Tuco a Maztah.
Vstupné vyjde v předprodeji na 390 Kč + poplatky, na místě pak na 450 Kč. VIP vstupenka stojí 900 korun. Akce Boombox Business začne ve 21 hodin.Text: Pavel Urban
Foto: Boombox
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání