Kapela Chinaski se vydá na jarní turné, podpoří je Katarína Knechtová

CHINASKIPopulární tuzemská hudební skupina Chinaski se po velkém podzimním halovém turné vydá na jarní šňůru po Čechách, Moravě i Slovensku, kdy se podívá do menších klubů a kulturních domů. Jako host vystoupí na turné slovenská zpěvačka Katarína Knechtová.

 

Pouhých šest zastávek loňského velkého turné Chinaski po sportovních halách, které kapela jela jako podporu k jejich poslední studiové desce „Není na co čekat“, nemohlo uspokojit všechny fanoušky po celé zemi. Proto se nyní vydává Michal Malátný a jeho spolek potěšit své příznivce do menších měst, ale také na Slovensko. Zde plánují na konci března pět zastávek a v polovině dubna ještě podpoří turné koncertem v Bratislavě. Mezitím už se ale rozjedou vystoupení v České republice, která jsou proložena účastí na Majálesech a dalších festivalech či akcích. Celkově by mělo jít v rámci jarního turné o šestnáct zastávek a hostem každé z nich bude populární slovenská zpěvačka Katarína Knechtová.

 

CHINASKIZároveň ale Chinaski spolupracují na novém povídkovém filmu „Autopohádky“, ten bude mít premiéru 17. března. Kapela už má na kontě dvě CD Autopohádek, které sami členové namluvili a přidali k nim vlastní písně. Nyní natáčeli Chinaski videoklip k ústřednímu singlu „Duše z gumy“. Fanoušci jej už brzy uvidí. Ve snímku si zahráli Ondřej Vetchý, Petr Nárožný či Eva Holubová. Hlas jednotlivým postavám Chinaskipropůjčili například Lucie Bílá, Pavel Liška, Miroslav Táborský, Viktor Preiss, ale i Michal Malátný. Jednotlivé příběhy režírovali Břetislav Pojar, Michal Žabka, František Váša a Libor Pixa, hranou část pak režíroval Jakub Kohák.Dosavadní známé české zastávky jarního turné Chinaski:
08.04.    Šumperk - Dům kultury
15.04.    Děčín – Dům kultury
16.04.    Jindřichův Hradec – Kulturní centrum
19.04.    Sokolov - Dům kultury
21.04.    Jičín – sál divadla
27.04.    Kladno - Dům kultury
25.05.    Hranice – venkovní areál
29.05.    Holešov – zámecká zahrada
04.06.    Jihlava – letní kinoText: Pavel Urban
Foto: archiv
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání