Kapela Kryštof vydala remixované Jeviště, chystá se na turné do kinosálů

skupina Kryštof
Populární tuzemská hudební skupina Kryštof si pro své fanoušky připravila znovu několik překvapení. Vydala své poslední řadové album „Jeviště“ v remixovaném provedení a s novou písní. Navíc už příští sobotu 12. února začne v Ostravě jejich turné KRYŠTOFF/ON - Kino Tour 2011.


Album „Jeviště“ vyšlo loni a brzy to bude přesně rok, co kapela vyjela na velké halové turné. Nyní si můžou fanoušci poslechnout známé písně v nových kabátech. Deska totiž vyjde zremixovaná a obohacena řadou známých domácích interpretů. Na předělávkách se podíleli například Xindl X, Kato, Vec, BPM či Kubatko. Novinka obsahuje dohromady šestnáct skladeb, z toho je jedna nová - „Střepy“, která je titulní písní pro seriál „Znamení koně“. Česká televize ho začne vysílat už během února a frontman kapely Kryštof, Richard Krajčo, v něm hraje jednu z hlavních rolí.

 

skupina KryštofJeště lákavější novinkou pro fanoušky je však blížící se netradiční turné ostravsko-havířovské partičky. KRYŠTOFF/ON - Kino Tour 2011 začne už v sobotu 12. února v Ostravě a skončí 18. dubna v Praze. Celkem kapela odehraje třicet koncertů v deseti městech po celé zemi. Na mnoha místech musel Kryštof představení přidávat. V Ostravě a Praze vystoupí dokonce pětkrát. Pikantní na celé tour je fakt, že se odehraje v kinosálech multikin CineStar.

 


Podle Krajča si chtěla kapela zkusit něco nového. Navíc kromě patnácti písní v nových nastudováních se za nimi bude promítat na plátně patnáct filmových sekvencí. Během hraní poběží jako obrazové doplnění klipy. Celkem tedy půjde o dvouapůlhodinovou podívanou. Materiály k dokumentu sbírala skupina od roku 2002, diváci na nich uvidí i něco ze soukromí Kryštofa. Jednotlivá vystoupení začnou ve 20 hodin, kvůli velkému zájmu jsou ale často ve stejný den přidané také koncerty od 17 hodin. Fanoušci by si rozhodně neměli nechat ojedinělé turné ujít, protože po letních festivalech si dá Kryštof minimálně na rok koncertní pauzu.


Text: Pavel Urban
Foto: oficiální foto interpreta
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání