Do nového roku s aktuální hudební produkcí

KULTURNÍ SERVIS PULSJestliže jste od Ježíška nedostali pod stromečkem žádné CD, máme pro vás nyní tip na několik nedávno vydaných hudebních alb, které bodují v žebříčcích a hitparádách. Z domácí scény doporučujeme třetí desku Anety Langerové, ze zahraničí pak vyzdvihujeme návrat Eminema a výběrové album Seala.


Jde o dobrý marketingový tah vydat nové album těsně před koncem kalendářního roku. Trh je nasycen, různé ankety se tak interpretů s čerstvým počinem můžou více týkat a vánoční dárky jsou pro mnohé hudební posluchače vyřešeny. Nejinak tomu bylo i v uplynulých pár týdnech.

Aneta Langerová - JsemTřetí deska první české SuperStar Anety Langerové s názvem „Jsem“ je nejvydařenějším dílem její kariéry. Aneta se podle svých slov konečně našla a na albu ukázala, kam bude dál směřovat. Singly V bezvětří a Amor už brázdí nějakou dobu éterem, ale dočkat by se mohly i některé další skladby. Například píseň stejnojmenná s titulem CD, kterou Anetě napsal Tomáš Klus. Nejvíce se na „Jsem“ hodí přívlastky: rozvážná, klidná, procítěná a melancholická.

EminemLegendární Eminem naděloval svým fanouškům před koncem roku 2009 hojně. Jeho album „Relapse“ se dočkalo reedice a sedm nových skladeb na druhém CD „Refill“ je skvělým bonusem. Pecku Forever například Em nahrál s Lil Waynem, Kanyem Westem a Drakem, a to už je velmi silná sestava. Sedmatřicetiletý Marshall Mathers se vrátil ve velkém stylu. Opět je přímý, nekompromisní a vynikající. Navíc na letošní rok připravuje další desku s názvem „Relapse2“.

Seal - Hits
Anglický zpěvák Seal připravil pro své příznivce na celém světě lahůdkový výběr svých největších hitů. Čtyřiatřicet písní vyšlo v dvoudiskové de luxe edici (základní verze obsahuje osmnáct stop) a celý tento počin je nazván velmi jednoduše „Hits“. Kromě osvědčených hitů jako Amazing, Kiss From A Rose, či Crazy se fanoušci dočkali také dvou nových skladeb I Am Your Man a Thank You.Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky interpretů

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Je libo pop, latinu či jazz

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání