Do nového roku s aktuální hudební produkcí

KULTURNÍ SERVIS PULSJestliže jste od Ježíška nedostali pod stromečkem žádné CD, máme pro vás nyní tip na několik nedávno vydaných hudebních alb, které bodují v žebříčcích a hitparádách. Z domácí scény doporučujeme třetí desku Anety Langerové, ze zahraničí pak vyzdvihujeme návrat Eminema a výběrové album Seala.


Jde o dobrý marketingový tah vydat nové album těsně před koncem kalendářního roku. Trh je nasycen, různé ankety se tak interpretů s čerstvým počinem můžou více týkat a vánoční dárky jsou pro mnohé hudební posluchače vyřešeny. Nejinak tomu bylo i v uplynulých pár týdnech.

Aneta Langerová - JsemTřetí deska první české SuperStar Anety Langerové s názvem „Jsem“ je nejvydařenějším dílem její kariéry. Aneta se podle svých slov konečně našla a na albu ukázala, kam bude dál směřovat. Singly V bezvětří a Amor už brázdí nějakou dobu éterem, ale dočkat by se mohly i některé další skladby. Například píseň stejnojmenná s titulem CD, kterou Anetě napsal Tomáš Klus. Nejvíce se na „Jsem“ hodí přívlastky: rozvážná, klidná, procítěná a melancholická.

EminemLegendární Eminem naděloval svým fanouškům před koncem roku 2009 hojně. Jeho album „Relapse“ se dočkalo reedice a sedm nových skladeb na druhém CD „Refill“ je skvělým bonusem. Pecku Forever například Em nahrál s Lil Waynem, Kanyem Westem a Drakem, a to už je velmi silná sestava. Sedmatřicetiletý Marshall Mathers se vrátil ve velkém stylu. Opět je přímý, nekompromisní a vynikající. Navíc na letošní rok připravuje další desku s názvem „Relapse2“.

Seal - Hits
Anglický zpěvák Seal připravil pro své příznivce na celém světě lahůdkový výběr svých největších hitů. Čtyřiatřicet písní vyšlo v dvoudiskové de luxe edici (základní verze obsahuje osmnáct stop) a celý tento počin je nazván velmi jednoduše „Hits“. Kromě osvědčených hitů jako Amazing, Kiss From A Rose, či Crazy se fanoušci dočkali také dvou nových skladeb I Am Your Man a Thank You.Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky interpretů

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Je libo pop, latinu či jazz

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání