Eddie Stoilow zazářili v Hard Rock Café

Benátská noc - Eddie Stoilow
Do začátku festivalu Benátská noc sice stále ještě zbývá několik měsíců, organizátoři však nelení a už od začátku letošního roku připravili pro nedočkavé fanoušky sérii koncertů. První z nich se uskutečnil 25. ledna v pražském Hard Rock Café klubu, kde se jako první představili pop-rockoví Eddie Stoilow.


Benátská noc - Eddie StoilowSvůj úterní koncert zahájila skupina Eddie Stoilow příjemně energicky s písní „HaHa Radio“. Dvousethlavé publikum je na pódiu proslulého Hard Rock Café velmi vřele přivítalo. Během téměř dvouhodinové show následovalo kolem patnácti dalších písní, mezi nimiž nechyběly zmíněné hity „Floating“, „Hey YouL, novinka „Frozen“ či experimentálně laděný „Make Up“. Vystoupení zakončil frontman Honza Žampa pouze v doprovodu DJ Pavla Cejnara. Ten se nedávno ke kapele přidal jako jejich „kmotr“. Po desáté hodině už pódium zůstalo jenom Cejnarovi, který divákům rozproudil krev svou afterparty Evropy 2.

Lídr kapely Honza Žampa byl se svými diváky evidentně spokojen. Během koncertu jim několikrát poděkoval za skvělou atmosféru, kterou mu během koncertu vytvořili. Svým dílem k tomu bezpochyby přispěl i dobrý výběr klubu, pražské Hard Rock Café má pro koncerty vynikající akustiku i senzační interiér. Bohužel má však podnik trochu nešťastně postavený bar - rovnou pod pódiem. Což brání divákům v přímějším kontaktu s účinkujícími. Eddie Stoilow však ukázali, že svému publiku dokážou pořádně rozproudit krev i přes podobné bariéry.

Tato skupina účinkuje na open-air festivalech už od roku 2004. Průlom v jejich popularitě ale nastal až v říjnu 2009 s vydáním jejich debutového alba „The Best of“, na které nahráli své nejpopulárnější skladby. Jejich první singl „Hey You“ v českých hitparádách bodoval. Ten druhý, „Floating“, se dokonce umístil na první příčce v populární T-Music Chart.

 

V březnu tohoto roku vydá Eddie Stoilow novou desku nazvanou „Oh My Gosh!“, kterou pokřtí o dva měsíce později v Paláci Akropolis. Už začátkem roku byla v rádiích uvedena první ochutnávka z této desky, píseň „Frozen“.

 

Benátská noc - Eddie StoilowDalší akcí, která se v rámci festivalu Benátská noc pořádá, bude vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band. Dále se plánuje koncert kapel Screamers či Debbie. Celou sérii pak uzavře 5. května uskupení IMT Smile. Hudební fanoušci se mají zkrátka na co těšit.


FOTOGALERIE Z KONCERTU EDDIE STOILOW
ZDE
Text: Klára Votavová
Foto: Jakub Urban

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání