Legendární Pete Rock & CL Smooth bavili skvělé publikum

Pete Rock and CL Smooth

Hip hop se znovu v Praze ukázal v celé své kráse. Dvojice známá především z devadesátých let minulého století Pete Rock & CL Smooth předvedla v pondělí večer v Lucerna Music Baru parádní show, pro sice méně početné, za to velmi vděčné publikum.
Pete Rock and CL Smooth
Poslední letošní akce z kolekce Boombox opět ukázala, že to s mladými fanoušky hip hopu a jejich návštěvami velkých koncertů nebude zas tak špatné. Sice byl prostor klubu Lucerna Music Bar po několika narvaných událostech zaplněn sotva z poloviny, ale lidé se přišli skutečně bavit a od dvojice Pete Rock & CL Smooth dostali to, co chtěli.

 

Ještě před hlavními hvězdami večera navozovali atmosféru DJ Richard a DJ Wrony, chvíli před půlnocí ale přišla na řadu dvojice z New Yorku, která znamenala hlavně v devadesátých letech minulého století pro hip hop opravdu hodně. Výtečný producent Pete Rock a bravurní raper CL Smooth se sice už nechovají jako největší kamarádi, a tohle nečekané evropské turné po letech odloučení bylo velkým překvapením, ale po profesionální stránce nechali v centru Prahy všechno.

 

Pete Rock and CL Smooth
V průběhu zhruba hodinové našlapané show zazněly hity jako „I Get Physical“, „Searching“ a „They Reminisce Over Your (T.R.O.Y.)“. Při této písni dokonce přilétlo na pódium několik kusů dámského spodního prádla. Na fanoušky dýchala historie, old schoolově laděné beaty protkané jazzovými samply a neúnavně rapující CL Smooth. To byla akce, jak má být. Obě strany si to parádně užily a oba hlavní protagonisté pak zůstali na pódiu, aby se s nimi mohli fanoušci vesele fotit, nechat si je podepsat na různé předměty, nebo společně prohodili pár slov. Byl to báječný večer, skvělý zážitek a rozhodně jedna z největších událostí právě končícího roku.


FOTOGALERIE KE KONCERTU PETE ROCK AND CL SMOOTH ZDE


Text: Pavel Urban
Foto: Pavel Cyprich

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání