Legendární Pete Rock & CL Smooth bavili skvělé publikum

Pete Rock and CL Smooth

Hip hop se znovu v Praze ukázal v celé své kráse. Dvojice známá především z devadesátých let minulého století Pete Rock & CL Smooth předvedla v pondělí večer v Lucerna Music Baru parádní show, pro sice méně početné, za to velmi vděčné publikum.
Pete Rock and CL Smooth
Poslední letošní akce z kolekce Boombox opět ukázala, že to s mladými fanoušky hip hopu a jejich návštěvami velkých koncertů nebude zas tak špatné. Sice byl prostor klubu Lucerna Music Bar po několika narvaných událostech zaplněn sotva z poloviny, ale lidé se přišli skutečně bavit a od dvojice Pete Rock & CL Smooth dostali to, co chtěli.

 

Ještě před hlavními hvězdami večera navozovali atmosféru DJ Richard a DJ Wrony, chvíli před půlnocí ale přišla na řadu dvojice z New Yorku, která znamenala hlavně v devadesátých letech minulého století pro hip hop opravdu hodně. Výtečný producent Pete Rock a bravurní raper CL Smooth se sice už nechovají jako největší kamarádi, a tohle nečekané evropské turné po letech odloučení bylo velkým překvapením, ale po profesionální stránce nechali v centru Prahy všechno.

 

Pete Rock and CL Smooth
V průběhu zhruba hodinové našlapané show zazněly hity jako „I Get Physical“, „Searching“ a „They Reminisce Over Your (T.R.O.Y.)“. Při této písni dokonce přilétlo na pódium několik kusů dámského spodního prádla. Na fanoušky dýchala historie, old schoolově laděné beaty protkané jazzovými samply a neúnavně rapující CL Smooth. To byla akce, jak má být. Obě strany si to parádně užily a oba hlavní protagonisté pak zůstali na pódiu, aby se s nimi mohli fanoušci vesele fotit, nechat si je podepsat na různé předměty, nebo společně prohodili pár slov. Byl to báječný večer, skvělý zážitek a rozhodně jedna z největších událostí právě končícího roku.


FOTOGALERIE KE KONCERTU PETE ROCK AND CL SMOOTH ZDE


Text: Pavel Urban
Foto: Pavel Cyprich

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání