Lunetic zazpívají v Brně na svém minikoncertě

kulturní servis pulsLegendární skupina Lunetic se v pátek 13. listopadu 2015 představí brněnskému publiku. Trojice zpěváků zazpívá své největší hity své hudební kariéry  už v 16 hodin v Nákupním centru Královo Pole, poté bude následovat autogramiáda, kde si přítomní fanoušci mohou nechat podepsat idoly české popové muziky 90. let.


V galerii nákupního centra zazní osvědčené retro hity jako jsou: „ Ať je hudba tvůj lék, Chtěl bych tě líbat, Dotyky nebo známá balada Only you“.  Akce se uskuteční jako ochutnávka obřího diskotékového koncertu „ 90 Forever“, který se proběhne 21. listopadu 2015 od 20 hodin na Brněnském výstavišti v pavilonu P. Do Brna tak poprvé zavitá popová formace 90. let 2 Unlimited, E-rotic, Masterboy, zpěvák Dr. Alban, Haddaway nebo Captain Hollywood Project.

Moderace minikoncertu v Králově Poli se ujme zkušená moderátorka Soňa Votrubová, která nabídne také unikátní soutěže o vstupenky na celou akci „90 Forever“.

Pro ostatní popové RETRO fanoušky NC KRÁLOVO POLE  připravilo jedinečnou možnost jak získat vstupenky na koncert „90 Forever“  za akční mimořádnou cenu 499 Kč a to pouze ve stánku NC KRÁLOVO POLE, kde vám hosteska podá i veškeré informace. Akční prodej vstupenek začíná 13. 11. a končí 21. 11. v 17 hodin v prostorách centra.


kulturní servis puls

Text:
Foto:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání