Vyrazte zdarma na koncert Monkey Business

Monkey BusinessPopulární česká funková kapela Monkey Business vystoupí ve středu 15. prosince v pražské Lucerně na svém předvánočním koncertu. Až 2000 vstupenek na tuto akci můžete vyhrát zdarma díky společnosti AVG Technologies.

 

„Jsme hrdí na naše české kořeny, a proto bychom rádi tímto koncertem vyjádřili své poděkování našim příznivcům a zaměstnancům, kteří se v průběhu uplynulých deseti let na našem úspěchu podíleli,” řekl J. R. Smith, generální ředitel AVG Technologies.

 

Kapela Monkey Business vydala loni album Twilight of Jesters, ale už chystá novou desku. „Určitě můžeme slíbit překvapení v podobě některých nových písní z alba, na kterém již delší dobu tvrdě pracujeme a můžete se na něj těšit v průběhu příštího roku,“ prozradil Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business. „Těšíme se na všechny naše fanoušky.“

 

Monkey BusinessAVG nabízí 2000 volných vstupenek na koncert. K dispozici jsou poue na webových stránkách free.avg.com/monkeybusiness, kde uživatelé vyplní jednoduchý kvíz týkající se desetiletého výročí AVG i Monkey Business a zaregistrují svou emailovou adresu. Výhercům bude zaslán email se speciálním číselným kódem Ticketpro. Toto číslo pak musí být předloženo v určených prodejnách této předprodejní sítě, kde si vítězové budou moci vybrat svou výhru - dvě volné vstupenky.

 

Navíc se společnost AVG Technologies rozhodla k prodeji 150 speciálních VIP vstupenek. Za 1500 Kč si hosté mohou na koncertu dopřát nadstandardní VIP sekci a skvělou afterparty s kapelou v restauraci Como. Výtěžek z VIP vstupenek půjde na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Koncert začíná ve středu 15. prosince ve velkém sále pražské Lucerny.Text: Kristýna Šmejkalová a Pavel Urban
Foto: oficiální stránky akce


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání