Věru Martinovou nahradí na festivalu Z lásky k Česku hvězdný Vašek Neckář

kaufland z lásky k českuOblíbená česká zpěvačka měla patřit k hlavním účinkujícím festivalu Z lásky k Česku, který se uskuteční ve čtyřech různých lokalitách v době od 16. srpna do 6. září. Nakonec se však na jevišti se skupinou Čechomor, zpěvačkou Petrou Černockou a dalšími interprety vystřídá jiná známá tvář, písničkář Vašek Neckář. Proč nastala v programu tato zásadní změna? Věra Martinová skončila v nemocnici.


Umělkyni museli hospitalizovat poté, co zkolabovala z velkého vyčerpání. Martinová si díky pracovnímu zápřahu a velkému stresu zadělala na pořádné problémy – k zápalu plic se nakonec přidal ještě zánět žlučníku. „Jsem stále ještě v nemocnici, v životě mi nebylo tak zle. Teď už se cítím mnohem líp, nicméně rekonvalescence bude trvat ještě dlouho,“ nechala se slyšet Věra Martinová. Prozradila také, že si nyní musí naordinovat opravdu dlouhou pauzu, aby se dala zase dohromady. Veškeré koncerty v následujících měsících proto budou zrušeny. „Doufám, že budu ve formě alespoň na vánoční koncerty,“ prozradila zpěvačka.

Návštěvníci festivalu Z lásky k Česku, kde měla Martinová vystoupit, však nepřijdou zkrátka. V programu ji nahradí neméně hodnotný umělec Václav Neckář. Akce začne vždy od 15 hodin vystoupením Petry Černocké. Kromě hudebního programu se můžete těšit také na zábavný program pro děti, a bohatou nabídku občerstvení, obzvláště pak na masové speciality K-Purland. Pro návštěvníky bude na každém koncertu připravena také soutěž o jeden osobní automobil.

Vstupenky můžete koupit ve vybraných prodejnách Kauflandu a v síti Ticketstream za 130 Kč v předprodeji a za 150 Kč na místě. V nabídce je také rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti za 250 korun.


Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání