Lucie Bílá přidala pro velký zájem další koncert v Praze

Lucie BíláVánoční vystoupení Lucie Bílé ve Státní opeře Praha je již více jak dva týdny beznadějně vyprodáno, a tak naše nejpopulárnější zpěvačka pro velký zájem přidává ještě jeden koncert. Ten se odehraje ve stejný den, 13. prosince i na stejném místě, ale již v 17 hodin.

 

Oproti ostatním koncertům turné Bílé Vánoce se ve Státní opeře k doprovodné kapele Petra Maláska rozšířené navíc o smíšený vokální sbor připojí ještě Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou.

 

Repertoár celého turné vychází zejména z nového alba „Bílé Vánoce Lucie Bílé“, které vyšlo začátkem listopadu. Jedná se o její první samostatné album s vánočními melodiemi. Zpěvačka pro ně společně s klavíristou, kapelníkem a hudebním producentem Petrem Maláskem vybrala písně, patřící mezi celosvětově nejúspěšnější. Přidali podobně proslulé české skladby a objevili několik překvapení. Vynikající instrumentalisty ve studiu doplnil Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou, přidal se i Český chlapecký sbor Boni Pueri, řízený Pavlem Horákem.

 

Záštitu nad celým projektem převzal arcibiskup pražský Mons. Dominik Duka. Část výtěžku bude věnována na charitativní účely. Předprodej vstupenek probíhá na www.bohemiaticket.cz, ceny lístků se pohybují od 290 do 790 korun.Zdroj: Kristina Horáčková


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání