Koncert americké Lindsey Stirling podpoří talentovaný Mike Tompkins

lindsey stirlingŘíjnový koncert americké senzace Lindsey Stirling už klepe na dveře. Do České republiky dorazí tato houslistka, tanečnice a skladatelka vůbec poprvé. Její dlouho očekávané vystoupení doplní kanadský producent a umělec Mike Tompkins.


Charakteristickou tvorbu Mikea Tompkinse bychom jedním slovem popsali jen těžko. Neotřelou kombinací a capella zpěvu a energických remixů svěžím způsobem redefinuje současnou pop music.

Rodák z Edmontonu se hudbě věnuje už od svých osmi let, kdy začal s beatboxem. Do povědomí veřejnosti se podobně jako Lindsey Stirling dostal během posledních několika let skrze server YouTube. Jeho videa dohromady přesáhla hranici 175 milionů zhlédnutí.

 

lindsey stirling


Milníkem v hudební dráze je pro mladého umělce bezpochyby rok 2014. V něm se podílel na posledním singlu Love In Every Moment znovu vzkříšených t.A.T.u. Ten se v Rusku následně probojoval na první příčky hitparád. Společně s hip-hopovým mágem Timbalandem napsal a produkoval song Walk It Out pro Jennifer Hudson. O rok dříve vyjel na turné s popovými oblíbenci Jonas Brothers a Karmin.

Nenechte si ujít tuhle energií nabitou show a přijďte 20. října do Incheba Arény. Vstupenky dostupné v síti Ticketpro.


 Text: Dominika Janigová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání