Koncert hvězdné Lindsey Stirling bude v Incheba Areně

lindsey stirling v prazeVystoupení americké houslistky Lindsey Stirling, které se mělo konat 20. října v Lucerna Music Baru, se vzhledem k obrovskému zájmu fanoušků přesouvá do holešovické Incheba arény. Potvrdil to pořadatel s tím, že datum akce se nemění a vstupenky zakoupené na původní místo jsou nadále platné.


„Velmi nás těší, že nadcházející show Lindsey Stirling se setkala s takovou odezvou! Vstupenky byly uvolněny do prodeje teprve minulý týden a již teď je akce téměř vyprodána. Rozhodli jsme se proto koncert přesunout do větších prostor, abychom tak vyšli vstříc obrovskému počtu zájemců, na které se ještě nedostalo. Ale pozor, doporučujeme neodkládat koupi lístků, neboť vstupenky mizí opravdu rychle!” uvedl zástupce agentury Fource Entertainment.

lindsey stirling v praze


Původní lístky zakoupené na show do Lucerna Music Baru tedy zůstávají v platnosti. Ostatní mohou vstupenky zakoupit v rámci sítě Ticketpro.

Lindsey Stirling vystoupí 20. října 2014 v Incheba aréně (Areál Výstaviště, Praha 7 - Holešovice). Vstupenky jsou v prodeji za 710 Kč bez poplatků.

 

Text:
Foto:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání