Výzva pro všechny studenty – hudebníky!

ladronka festSoutěž studentských kapel třináctého ročníku volnočasového festivalu Ladronkafest začíná! Zahrát si před několikatisícovým davem diváků na prestižním Ladronkafestu a následně získat možnost nahrávání v profesionálním studiu, to jsou hlavní skvělé ceny tradiční akce Soutěž studentských kapel na Ladronkafestu. A to už stojí za to!


„Festival nabízí jedinečnou šanci, jak světu představit amatérské studentské kapely nebo samostatné umělce. Každý rok objevíme mezi nimi skvělé talenty a jsme zvědaví, kdo na Ladronkafestu letos 6. září překvapí publikum," řekla starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková.

Do soutěže se může zaregistrovat samostatný umělec – student nebo kapela, kde většinu členů tvoří studenti. Registrace je možná od začátku července do 30. 8. na webových stránkách www.ladronkafest.cz/souteze/soutez-studentskych-kapel

ladronka festNa uvedených webových stránkách v době od 1.7. do 30.8. mají možnost hlasovat pro své favority také fanoušci kapel. Čtyři finalisté, kteří získají ve veřejném internetovém hlasování největší počet hlasů, vystoupí na letošním ročníku festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest 2014. O celkovém vítězi soutěže rozhodnou přítomní diváci. Titul absolutního vítěze získá kapela nebo sólista, který získá největší aplaus.  

Soutěž studentských kapel je součástí největšího festivalu volného času ve střední Evropě již dvanáct let, tedy o rok méně, než samotný festival. Ladronkafest vznikl jako sportovní a společenská akce (dříve Plný Džbán), určená nejen dětem a dospívající mládeži, ale i nejširší veřejnosti.

Za dvanáct let trvání soutěže se zúčastnilo již téměř 200 amatérských kapel, v loňském ročníku zvítězila na Ladronce kapela Punix 96, která oslovila nejvíce fanoušků z přihlášených 15ti účastníků.

Tato tradiční akce MČ Praha 6 nabízí zábavu a prezentaci aktivit, jak trávit volný čas. Důraz kladou pořadatelé akce na ukázky sportovního a kulturního vyžití, exhibice, soutěže. Návštěvníci získají informace o službách volnočasových organizací a mohou strávit den plný zážitků v příjemném prostředí parku Ladronka. Více informací se dozvíte na www.ladronkafest.cz

 


Text: Zdeňka Selingerová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání