Prago Union zahrají v Lucerna Music Baru s živou kapelou

Prago UnionPopulární hip hopová kapela Prago Union vystoupí v úterý 16. listopadu v pražském klubu Lucerna Music Bar ve speciálním programu s živou kapelou. Netradiční pojetí skvělých hitů z dílny rapera Kata můžete slyšet v rámci akce Boombox Pyčo.


Prago vydali debutové album „HDP“ před pěti lety, na němž se ještě podílel Dědek a DJ Skupla. Letos na jaře přijel mladší bratr první desky „Dezorient Express“, podpořený už DJem Marem. Křest v Lucerna Music Baru byl tehdy na začátku května impozantní a nové písně okamžitě zabodovaly mezi fanoušky. Nyní si ale Kato a DJ Maro pro své příznivce přichystali něco skutečně speciálního. Akce Boombox Pyčo totiž kromě této dvojice přivede na pódium LMB také živou kapelu.

 

Tahle skupina kombinuje samply pouštěné ze sequenceru a živou rytmiku (bicí, basa, kytara), kterou doplňuje dalšími nástroji jako saxofon flétna, atd. V tomto bandu hrají Radimo (saxofon, flétna, MPC), Honza Koukal (basa), Bob 'Boogie man' (bicí) a Marek (kytara). "V rámci tohoto backingbandu se snažíme co nejvíc napodobit zvuk hiphopové produkce, ale přitom zachovat drive a groove živě hraný hudby," říká k projektu kapelník Radimo.

 

Na světě už je také videopozvánka na tento velký večer, podívat se můžete ZDE http://www.youtube.com/watch?v=gW91nosmNNU. Na akci dále vystoupí Phoenix a DJ’s Friky a Lil Rowa. Vstupné činí v předprodeji 150 Kč, na místě pak 200 Kč. Ve stejný den vystoupí v SaSaZu americký raper Game, takže dobře zvažte a vybírejte, kam se v úterý večer vydáte.


Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky akcí
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání