Prago Union zahrají v Lucerna Music Baru s živou kapelou

Prago UnionPopulární hip hopová kapela Prago Union vystoupí v úterý 16. listopadu v pražském klubu Lucerna Music Bar ve speciálním programu s živou kapelou. Netradiční pojetí skvělých hitů z dílny rapera Kata můžete slyšet v rámci akce Boombox Pyčo.


Prago vydali debutové album „HDP“ před pěti lety, na němž se ještě podílel Dědek a DJ Skupla. Letos na jaře přijel mladší bratr první desky „Dezorient Express“, podpořený už DJem Marem. Křest v Lucerna Music Baru byl tehdy na začátku května impozantní a nové písně okamžitě zabodovaly mezi fanoušky. Nyní si ale Kato a DJ Maro pro své příznivce přichystali něco skutečně speciálního. Akce Boombox Pyčo totiž kromě této dvojice přivede na pódium LMB také živou kapelu.

 

Tahle skupina kombinuje samply pouštěné ze sequenceru a živou rytmiku (bicí, basa, kytara), kterou doplňuje dalšími nástroji jako saxofon flétna, atd. V tomto bandu hrají Radimo (saxofon, flétna, MPC), Honza Koukal (basa), Bob 'Boogie man' (bicí) a Marek (kytara). "V rámci tohoto backingbandu se snažíme co nejvíc napodobit zvuk hiphopové produkce, ale přitom zachovat drive a groove živě hraný hudby," říká k projektu kapelník Radimo.

 

Na světě už je také videopozvánka na tento velký večer, podívat se můžete ZDE http://www.youtube.com/watch?v=gW91nosmNNU. Na akci dále vystoupí Phoenix a DJ’s Friky a Lil Rowa. Vstupné činí v předprodeji 150 Kč, na místě pak 200 Kč. Ve stejný den vystoupí v SaSaZu americký raper Game, takže dobře zvažte a vybírejte, kam se v úterý večer vydáte.


Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky akcí
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání