Trancefusion Power Of Elements ovládla prostory Průmyslového paláce

trancefusionPraha zažila pořádnou porci čisté trance hudby. Nejmodernější technické efekty, obrovská vizuální show a řada významných světových hvězd, taková byla akce Trancefusion Power of Elements, která se uskutečnila 19. dubna 2014. Do Průmyslového paláce přilákala již tradičně tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru, a to doslova ze všech koutů světa.


Celý program byl poskládán ze čtyř bloků, z nichž každý prezentoval jeden z živlů - tedy zemi, vítr, vodu a oheň. Tomu odpovídaly nejrůznější moderní efekty, video vizualizace, kostýmy, mnoho speciálních performerů, dekorace apod. Designu obou stagí byl představen ve 3D vizualizacích.

Reakce odborníků a především všech fanoušků na zvolené interprety a finální podobu programu byla velmi kladná – všichni sršeli nadšením a očekávalo se, že by se tato edice mohla stát tou, která se skvěle zapíše do celé historie Trancefusion. A tak se také stalo!

Návštěvníci se mohli těšit na několik českých premiér - na live vystoupili různí účinkující, organizátoři si pořádně vyhráli se speciálními efekty a hlavní překvapení bylo v podobě bohatého hudebního a tanečního zážitku. Pro tuto edici bylo navíc poskládáno několik velmi speciálních dvojic pro unikátní b2b sety!

Kompletní line up Main Stage zahrnoval tyto účinkující Ferry Corsten, Aly & Fila b2b John, O’Callaghan, BT, Andrew Rayel (bude autorem Trancefusion hymny 2014), Solarstone, Sean Tyas, John Askew, Beat Service, Ferry Tayle b2b Manuelle Saux, Estiva, Darren Porter, Reorder b2b Thomas Coastline a Christian Burnslive, kteří do jednoho předvedli pořádně rozjetou show. Atmosféru můžeš nasát z naší fotoreportáže.

 


Text: Mia
Foto: Martin Konopáč

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání