Linkin Park vypustili do světa nový singl

kulturní serivs pulsAmerická skupina zveřejnila novou skladbu. Píseň se jmenuje Guilty All The Same a zatím je dostupná pouze uživatelům služby Shazam. Není to však jediná novinka, kterou Linkin Park potěšili své fanoušky.


Vše odstartovalo krátké virální video ze studia, které kapela umístila začátkem týdne na svůj YouTube kanál. Následovala tisková konference, kde Linkin Park prozradili termíny společného turné se 30 Seconds To Mars, a nyní i zveřejnění nového singlu. Skladbu „Guilty All The Same“ si zatím mohou přehrát pouze uživatelé aplikace Shazam, která slouží především k identifikaci hudebního obsahu. Celosvětově ji využívá přes 420 milionů lidí, dostupná je pochopitelně i v České republice a na Slovensku.

 

kulturní serivs puls


Novinka „Guilty All The Same“ je jednou z nejtvrdších písní Linkin Park. „Je to hlasitý a je to hodně živočišný. Skladba poměrně přesně vypovídá o DNA desky, kterou připravujeme, proto jsme ji vybrali jako singl,“ nechal se slyšet Mike Shinoda. Píseň s epickým intrem má takřka šest minut a hostuje v ní MC Rakim.

Připomeňme, že Linkin Park patří k nejpopulárnějším interpretům posledních let. Měřeno počtem fanoušků, jsou největší kapelou Facebooku. Celosvětově prodali přes padesát milionů desek, jejich poslední studiové album Living Things se dostalo na vrchol hitparád ve dvaceti zemích světa.


Text: Libor Lisý
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání